ויטמינים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

התחתנתם? איך תשמרו על הבריאות?

החיים שלנו רצופי אירועים המציינים מאורעות משמעותיים כמו למשל הברית שלנו המסמלת את העובדה שאנו חלק מן העם היהודי, הבר מצווה המסמלת את המעבר מילדות לבגרות וכמובן החתונה שלנו המסמלת את העובדה שאנו מקימים עכשיו משפחה. העניין הוא שפעמים רבות אנשים לאחר החתונה מתחילים לזלזל בבריאות שלהם וזאת בגלל שהתת מודע שלהם חושב שעכשיו הם מצאו זוגיות ועל כן הם יכולים לחיות באורח חיים לא בריא. זוהי כמובן טעות ועליכם להבין כי גם לאחר החתונה עליכם לשמור על הבריאות שלכם מכל משמר ולא לזלזל בנושא זה. העצה שאפשר לתת למי שהתחתן היא להחליט יחד עם בן או בת הזוג שלכם להמשיך לשמור על אורח חיים בריא ולהקפיד על הבריאות שלכם מכיוון שכך גם אתם תהיו הרבה יותר מאושרים וגם הזוגיות שלכם תהיה הרבה יותר בריאה.

מה הם שני אבני היסוד של אורח חיים בריא?

אז על מה אנחנו צריכים לתת את הדעת בכדי לשמור על אורח חיים בריא? איך נבטיח כי נהיה גם בריאים וגם חזקים? התשובה היא שאתם צריכים להקפיד על שני דברים חשובים ביותר. קודם כל אתם צריכים להמשיך ולעשות כושר כמה שיותר וכמה שאפשר בכל הזדמנות שיש לכם. חוץ מזה ואולי יותר חשוב מכך אתם צריכים להקפיד על תזונה נכונה. אם תאכלו נכון אתם תשמרו על המשקל שלכם ותהיו עם הרבה יותר מרץ וחיות וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על כן כדאי גם לאחר החתונה להקפיד על שני הדברים הללו וזאת מכיוון שהם משפיעים עליכם מאוד וקובעים במידה רבה את מצבכם.

מה קורה אם אין לי זמן עכשיו לבשל ולהתאמן?

נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שלא תמיד יש זמן לאכול נכון ולהתאמן ועל כן כדאי לשקול ולצרוך ויטמנים ותוספי מזון אשר יסייעו לכם לאכול נכון. עליכם להבטיח כי אלו יהיו התוספים הטובים ביותר ועל כן אתם צריכים לשים לב טוב טוב איפה אתם קונים את אותם תוספים ושל איזה חברה הם לדוגמא SOLGAR ולא לזלזל בנקודה זו.

Share this post

גלילה לראש העמוד