גיטרה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך יותר נכון לנגן על גיטרה עם מפרט או עם אצבעות?

כל דבר שאנו עושים בחיים הוא על פי חוקיות מסוימת ופעמים רבות אם לא נקשיב לחוקיות הזאת אנו נהיה בבעיה וספק אם נצליח לבצע את הדבר שאותו אנו רוצים לבצע. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על נהיגה, על טיזה, על הופעה של עורך דין בבית משפט או על טיפול של רופא בבית החולים. אך יש פעמים בהם לא ברור כי ישנה חוקיות ושם דווקא היצרתיות והיציאה מן הנורמה הם ששולטים. כזה הוא המקרה כאשר אנחנו מדברים על נגינה בגיטרה. במענה לשאלה איך יותר נכון לנגן על גיטרה עם מפרט או עם אצבעות אנחנו חייבים לציין כי אין כאן חוקיות כתובה וכל אדם רשאי להחליט מה מתאים לו. יש אנשים אשר יעדיפו לנגן עם מפרט ואילו אחרים יעדיפו בכלל נגינה עם האצבעות וזה בסדר גמור.

גיטרה

האם זה משנה על איזה גיטרה אני מנגן?

כאשר אנחנו מדברים על נגינה עם גיטרה אנחנו צריכים לזכור כי יש אין כל כך משמעות לשאלה על איזה גיטרה אנו מנגנים. אם אתם נגנים טובים אתם תצליחו לעשות דברים נפלאים גם עם גיטרה אשר נראית פחות איכותית וברמה פחות טובה. על כן אתם צריכים להבין כי אתם ממש לא צריכים לקנות את הגיטרה היקרה ביותר וכי פעמים רבות דווקא הגיטרה הפשוטה היא הגיטרה אשר הכי תתאים לכם ותשרת אתכם בצורה הטובה ביותר וזהו משהו שכדאי לקחת בחשבון. כמובן שאם יש לכם גיטרה אשר אתם קשורים אליה ואוהבים אותה אזי כדאי לכם לנגן עליה אך היא ממש לא צריכה להיות היקרה ביותר.

אז כיצד אבטיח כי אנגן ברמה הגבוהה ביותר על גיטרה?

אז מה בכל זאת כן משפיע על הנגינה שלנו? אם כן נראה כי המיתרים שבהם אנו עושים שימוש משפיעים על הנגינה בצורה עצומה. על כן כדאי לכם לקנות את המיתרים הטובים ביותר ולא להתפשר על נושא זה אם אתם רוצים להבטיח נגינה איכותית וברמה גבוהה.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר MUSICMART

Share this post

גלילה לראש העמוד