מתנות אפשריות לכל אירוע
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מתנות אפשריות לכל אירוע

הענקת מתנות לאנשים אהובים זה תמיד דבר מיוחד ומרגש, הענקת המתנות נועדה כדי להביע את הערכתו ואהבתנו כלפי האדם השני ולכן אנו נרצה לבחור את המתנה הטובה, יפה אך גם שימושית ביותר. חנויות רבות מבינות את ההתלבטות בבחירת מתנה עבור אדם אחר, ולכן מאפשרת לצרף גם פתק החלפה לכל מתנה במידה והמתנה לא תהיה לטעמו.

ישנן חנויות שמצד אחד חוסכות את ההתלבטות בבחירת המתנה, ומאפשרות הענקת כרטיס מתנה בו מוטען סכום כסף מסוים ואתו ניתן לרכוש מגוון מוצרים בחנות. אך מצד שני, מתנה כזו של כרטיס מתנה מאבד מכל המשמעות של המתנה כי זה כבר לא דבר אישי כמו שנהוג לתת כאשר מעניקים מתנה לאדם אחר.

אם אתם מעוניינים להעניק מתנה לאדם קרוב מסיבה כזו או אחרת, במאמר הבא תוכלו למצוא מגוון רעיונות למתנות מיוחדות ואישיות:

  • מתנות ליום נישואין – ימי נישואין מציינים את יום השנה מאז היום המאושר בחיי זוגות נשואים, לכן מתנה ליום נישואין מוכרחה להיות מרגשת ואישית עבור בן הזוג השני. נשים ישמחו לקבל תכשיט מיוחד ויפה, כזה שיסמל את היום המיוחד בשנה וגם יוסיף יופי וסטייל למראה החיצוני. לגברים מומלץ לתת מתנה אישית בסגנון התחביבים שהוא אוהב במיוחד כמו נעלי ספורט לחובבי ספורט, ערכת מנגל מקצועית לחובבי הבשר או שעון חכם לאוהבי הגאדג'טים.
  • מתנות ליום הולדת – אין כמו לקבל מתנה ליום הולדת, לרוב המתנה תהיה אישית ומיוחדת בסגנון הדבר שאנו הכי אוהבים. הקפידו לבחור את סוג המתנה על פי העדפה האישית של חוגג יום ההולדת כמו אקססוריז למטבח לאוהבי הבישול. תוכלו להתייעץ עם בן או בת הזוג שוודאי יודעים מה החצי השני שלהם ירצה מתנה.
  • מתנות לחגים – החגים בהם מעניקים מתנות רבות הם ראש השנה ופסח, כאשר הולכים לארוחה משפחתית אצל ההורים שלנו או של בן הזוג נהוג להביא מתנות מקוריות לבית. אביזרים למטבח כמו סירים ומחבתות או כלי הגשה יהיו תמיד רעיון נהדר.
  • מתנות למשרד או לימודים – מעוניינים להעניק מתנה לאדם אהוב גם ללא סיבה מיוחדת? פנקו אותו עם אביזר מדליק ומיוחד שהוא יוכל לשים במשרד שלו כמו מעמד ספרים מעוצב, או מחברת וכלי כתיבה עם הקדשה שיוכלו לשמש גם סטודנטים.

Share this post

גלילה לראש העמוד