מפיץ ריח אוטומטי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איפה הכי כדאי למקם מפיץ ריח אוטומטי

אמנם חוש הריח נחשב לחוש הפחות חשוב מבין אלו העומדים לרשותנו אך עדיין משמעותו של ריח רע באה לידי ביטוי. כאשר ניכנס לחנות, עסק או אפילו בית של מכרים ונזהה ריח לא נעים, באופן אוטומטי החוויה שלנו תהיה פחות נעימה וסביר שנרצה לעזוב את המקום. בנוסף, ריח נעים לבית יכול להרגיע את המבקרים במקום ולגרום לחוויה שלהם להיות יותר נעימה. אז איפה הכי אפקטיבי למקם מפיץ ריח אוטומטי?

מיקומים לסוגי מפיצי ריח שונים

במידה ומדובר בחלל קטן כמו השירותים או חדר קטן, ניתן להשתמש במטהר אוויר ייחודי המתאים לחללים קטנים. במידה ומדובר בחללים בינוניים עד גדולים, ניתן להשתמש במפיץ ריח מיני אוטומטי וכמו כן במידה והנכם מעוניינים בהפצת ריח נעים בחללים גדולים מאוד, מומלץ להרכיב מפיץ ריח אוטומטי עצמאי שהוא חלק ממערכת המיזוג.

כיצד פועלים מפיצי ריח אוטומטים

מבשמי אוויר, מפיצי ריח אוטומטיים עובדים לרוב באמצעות סוללות או חיבור לחשמל. בשונה ממטהרי אוויר רגילים שעליהם אנחנו לוחצים בעת שאנחנו רוצים להפיץ ריח נעים וכאמור, אין לנו שליטה על כמות הריח שתופץ באופן מדויק, מפיצי ריח אוטומטיים מפיצים את הריח בצורה מדודה ומדויקת וכמו כן ניתן להתאים את הכמות לפי טעמנו האישי.

בנוסף, ישנם מפיצי ריח אוטומטיים רבים אשר ניתנים לשליטה באמצעות אפליקציה המחוברת למפיצי הריח וגם לטלפון הנייד של בעל השליטה. בצורה כזו יש לנו האפשרות להפיץ ריח באופן חד פעמי כאשר יש צורך בצורה בה אנחנו מעוניינים כמו במקרים בהם מסיבה כזו או אחרת הופץ ריח לא נעים ונרצה להגביר את הריח או שנחוש שהריח בחלל חזק מדי ונרצה להפיג אותו כך שנעצור לזמן מה את פעולת המפיצים.

יתרונות שימוש במפיצי ריח אוטומטיים

כאמור, מכיוון שמפיצי הריח האוטומטים מפזרים כמות מדודה של ספריי, לא רק שנוכל להימנע מהפצת ריח חזק מדי בכלל אלא גם נוכל לחסוך כסף רב לאורך זמן מפני שמפיצי הריח נמנעים מבזבוז מיותר של חומר. כמו כן מפיצי הריח האוטומטיים חוסכים בעבורנו את פעולת ההתעסקות בריח המקום.

Share this post

גלילה לראש העמוד