מדבקות קיר
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

לקשט את הבית במילים

המאמר באדיבות Takiart

מילים משמשות אותנו רבות לאורך היום. אנחנו מספרים ומקשיבים, מדווחים ועורכים רישומים, מתכתבים וקוראים, ומה דעתכם על שימוש במילים לצורך קישוט הבית שלכם? אם אינכם יודעים על מה מדובר זה אולי נשמע לכם מוזר, אבל למען האמת מדובר על קישוט מהמם שמשדרג את הבית בצורה משמעותית, ואתם עשויים להיות מופתעים מהתוצאה! אז בואו וראו כיצד יוכלו המילים לעצב לכם את הבית ולשנות את האווירה בצורה משמעותית.

מילים וחיתוכי אותיות

הטיפוגרפיה הולכת ומתפתחת בשנים האחרונות, מגוון עצום של פונטים ואפשרויות עיצוב של טקסטים מאפשרים להשיג תוצאות נפלאות, כאלו שהמילים לובשות חג ומפיקות תוצאה נפלאה. בתחום העיצוב הגרפי משקיעים בטיפוגרפיה משאבים רבים והתוצאות מדברות בעד עצמן. אותיות הן לגמרי לא גופים סתמיים וחסרי יופי, כי אם אובייקטים מלאי חן שיש להם המון יופי ועניין. האותיות יכולות לעצב ולהשרות סביבן מראה נהדר. זה נכון למודעות, לאתרים, ללוגואים וגם לקירות הבית שלכם. קבלו את מדבקות הקיר שהעיצוב שלהן הוא אותיות מעוצבות היטב.

מדבקות ומילים במטבח ובסלון

המדבקות הללו עשויות להיות אלמנט עיצובי בבית שלכם בכל חדר או פינה. תארו לעצמכם שבמטבח שלכם אתם מדביקים אותיות שמרכיבות את המילה kitchen, או את המילה קפה מעל פינת הקפה, אין ספק שהמטבח שלכם הופך להיות חינני יותר והרבה יותר יפה. גם בסלון ניתן לתלות מילים מעניינות ואותיות מעוצבות שמשדרגות את המקום. המילים אכן יוצרות אווירה וזו הסיבה שאנשים רבים בוחרים לעצב את הבית במילים ובאותיות.

חדרי השינה

גם בחדרי השינה ניתן לעצב וליצור אווירה באמצעות מדבקות אלו. כמובן שהמילים כמו גם הצבע של האותיות והגודל שלהם יותאם למקום בו תולים אותן. למעשה ההתאמה זה סוד ההצלחה של המדבקות הללו, כיוון שכאשר מדביקים אותם בצורה מדויקת ומתאימה שיוצרת שילוב מושלם בין החלל למדבקות שהודבקו, התוצאה מרשימה במיוחד.

בחרו את הכיתוב ואת העיצוב

כדי להשלים את העיצוב של החדרים שלכם ולהשיג תוצאות מושלמות חשוב לשקול היטב את הכיתוב ולהחליט מה נכון ומתאים לכם לרשם. כמו כן יש לבחור את הגודל ואת העיצובים של האותיות – התוצאה תהיה מושלמת!

Share this post

גלילה לראש העמוד