האם ניתן לעשות בחינה פסיכומטרית ללא קורס?
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

האם ניתן לעשות בחינה פסיכומטרית ללא קורס?

בעבר אנשים ללא בגרות התקשו מאוד למצוא עבודה, לאחר מכן הרף עלה ואנשים ללא תואר ראשון לא התקבלו לעבודות טובות. כל זה השתנה בצורה ניכרת כאשר כיום ברוב מקומות העבודה נחשקים מבקשים תואר שני. על כן אתם צריכים להבין כי לימודים באוניברסיטה הם תנאי הכרחי ויש להם השפעה גדולה על המשך החיים שלנו ועל העבודה שבה נעבוד. אי אפשר היום לדבר על לימודים באוניברסיטה מבלי להזכיר את העובדה כי אי אפשר להתקבל לאוניברסיטה ללא בחינה פסיכומטרית ועל כן יש להסביר על התהליך הזה. אם כן אנו חייבים לציין קודם כל שאפשר לגשת לבחינה ללא קורס אך ואת זאת כדאי להבין אתם תתקשו לקבל ציון גבוה ללא קורס ועל כן ההמלצה הכי טובה היא ללכת לקורס וללמוד את השיטות להצלחה במבחן וכך לקבל את הציונים הגבוהים ביותר.

האם העלות של קורס פסיכומטרי צריכה להטריד אותי?

עליכם להבין כי מבחן הפסיכומטרי בנוי כך שאתם נמדדים על פי מה שעושים החברים שלכם במבחן שלהם. בגלל שהחברים שלכם הולכים ולומדים בקורס אתם גם צריכים ללכת וללמוד בקורס וזאת בכדי להבטיח כי לא תישארו מאחור. נכון קורס פסיכומטרי עולה כסף, אך ההשקעה הזאת מחזירה את עצמה בגלל שאתם מתקבלים את התואר שאותו רציתם ללמוד וזה אומר כי אתם תוכלו בסופו של התואר להשתכר משכורת מכובדת ביותר וכל זאת בגלל הקורס. לכן העלות של הקורס ממש לא צריכה להטריד אתכם וניתן לומר כי זוהי אחת ההשקעות החכמות ביותר שאתם יכולים לעשות מן הבחינה הכספית ועל כן כדאי לחשוב. למידע בנושא מחירי קורסים ומידע נוסף היכנסו לאתר https://www.academetry.co.il/.

מדוע לא כדאי ללמוד פסיכומטרי במקום שלוקח את המחירים הזולים ביותר?

כמובן שאם אתם נרשמים אל קורס כדאי לכם ללכת אל הקורס הטוב ביותר. על רקע זה יש לציין כי אם הקורס הוא זול יותר במידה רבה מאשר קורסים אחרים אזי סביר מאוד להניח כי אתם תקבלו ציון מאוד נמוך בבחינה. על כן לא כדאי ללכת אל הקורס הזול ביותר מכיוון שיש סיכוי לא קטן שאיכות הלימודים בו תהיה ירודה יותר.

Share this post

גלילה לראש העמוד