חולצות בית ספר
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מה כדאי לדעת על הדפסת חולצות בית ספר

משרד החינוך החליט כי במוסדות החינוך ילבשו התלמידים חולצות אחידות הנושאות את סמלו של בית הספר הספציפי כשהוא מודפס על גבי החולצות.

הצעד המבורך שעיקר מטרתו היא ליצור אחידות בלבוש של התלמידים, הוביל את ההורים לרכוש חולצות בית ספר מודפסות באתר http://logodvik.com עבור כל אחד מילדיהם, על פי בית הספר שאליו הם משויכים.

רכישת חולצות בית ספר

לאור הדרישה הרבה, החליטו בחנויות אופנה וביגוד רבות להוסיף למלאי שלהן היצע של חולצות חלקות בגוונים שונים כולל חולצות בצבעים שחייבים לרכוש כמו צבע לבן או כחול, שעליהן מודפס סמל בית הספר.

חשוב לרכוש חולצות איכותיות שנתפרו מחומרי גלם מעולים כמו כותנה כדי שהסמל המודפס יישאר על החולצה, לא ידהה ולא יתקלף. חולצות שאינן איכותיות דוהות בכביסה ונמתחות לכיוונים שונים כיוון שהן דקות, עד שאין כל אפשרות ללבוש אותן לאור הנראות הלא פרופורציונלית.

במקרים שמוצעות ללקוחות חולצות זולות שאינן עשויות מכותנה, עדיף לא לרכוש אותן כי הן יחזיקו מעמד פרק זמן קצר ולאחר מכן, יהיה צורך לרכוש חולצות חדשות להמשך השנה.

הדפסת חולצות עם סמל בית הספר

כל תלמיד הלובש חולצה הנושאת את סמל בית ספרו הוא מייצג את בית הספר ולכן עליו להיראות כראוי, עם סמל הנראה במלוא הדרו, באופן מלא. הדפסה שנראית כסמל שאינו שלם לאור העובדה שחלקים ממנו נעלמו בעת הכביסות, אינה מכבדת את בית הספר.

לכן, חשוב לוודא שהדפסת מדבקות סמל בתי ספר מתבצעת בחנות היא איכותית, באמצעות מכונת הדפסה חדשנית, לאור ביקורות של לקוחות אחרים שרכשו בה חולצות.

שימוש בחולצות לאחר שעות הלימודים

ילדים רבים הולכים לאחר הלימודים לחוגים שונים, חלק מהם אינם מגיעים קודם לביתם כך שהם אינם מחליפים ביגוד אלא נותרים עם התלבושת האחידה.

יש לכך פתרון יעיל מאד והוא רכישת חולצות בצבעים אחידים והדבקת סמל בית הספר עליהן. בתום יום הלימודים, התלמיד מוריד את המדבקה ומניח אותה בתיק וכך הוא נותר עם בגד נורמטיבי שאינו נושא את סמל בית הספר.

הושגו כך שתי מטרות, גם הילד בתחושה הרבה יותר נעימה בשעות אחה"צ כיוון שהוא עם בגד רגיל ובנוסף לכך מתבצע שימוש מלא בביגוד הקיים של הילד ללא צורך ברכישת ביגוד נוסף או בהחלפתו לשעת החוגים אחר הצהריים.

Share this post

גלילה לראש העמוד