שמירת פרטיות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מדריך הזמנת פרחים אונליין בקליק

תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה. אתם יושבים במשרד, מתבוננים בלוח השנה ממש במקרה, ומגלים שהיום זה יום הולדת לאדם קרוב או יום מיוחד ובעל משמעות בזוגיות שלכם. אתם מבינים שאתם חייבים לקנות משהו אבל אין לכם מושג איך תתפנו לכך, כל היום פגישות ועבודה, עד שתצאו מהמשרד כבר יהיה מאוחר וכל החנויות יהיו סגורות. מזל שאתם יכולים לעשות הזמנת פרחים אונליין בקליק אחד.

טוב, ברור שזה לא המקרה היחידי בו אפשר להזמין בשירות שכזה, וברור שאתם מודעים לימי הולדת ולתאריכים מיוחדים בקשר הזוגי שלכם, אז אתם לא משתמשים בשירות כזה כאופציה יחידה, ולא מחוסר ברירה. אך בכל זאת, טוב לדעת כיצד אפשר להשתמש בשירות הזה ואיך עושים את זה בצורה נכונה. ,

נתחיל מהתחלה. שירות הזמנת פרחים אונליין בקליק הוא שירות מאוד פופולארי, שירות אשר חנויות פרחים ומשתלות רבות מספקות, בכל יישוב כמעט, ואפשר לעשות את זה לפעמים בהתראה של שעות ספורות. מה שפעם היה מחייב אותנו להגיע אל החנות או ליצור קשר בטלפון, היום כל מה שאנחנו צריכים זה להיכנס לאתר אינטרנט ולבצע את ההזמנה – להזמנות, כנסו.

איך עושים אותה? מאוד פשוט. בוחרים חנות מתאימה, מן הסתם, נבחר חנות שהיא גם איכותית, גם חנות שמספקת זרי פרחים מיוחדים ומקוריים וכן חנות שנמצאת קרוב אל היעד אליו אנחנו רוצים שהפרחים יגיעו, בין אם זה בית מגורים, מקום עבודה או כל מקום אחר.

אנחנו מסתכלים על הקטלוג של אותה חנות, בוחרים זר ספציפי, במקרים מסוימים נוכל גם להרכיב זר בעצמנו, באמצעות פרחים מסוגים שונים שהחנות מספקת לנו. בשלב הבא, נציין לאן ומתי אנחנו רוצים שהזר יגיע. אם יש הערות מסוימות, אנחנו נציין את זה על גבי ההזמנה.

צריך להדגיש כאן עוד נקודה, כמעט בכל הזמנה כזו, אנחנו נוכל גם לבקש שיודפס כרטיס מיוחד עם ברכה או שאנחנו נרשום בעצמנו את הברכה וצוות החנות כבר ירשום אותה בצורה יפה ומעניינת. במקרים מסוימים נוכל להוסיף לזר גם שוקולדים ואלמנטים נוספים.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד