שמאי רכב בבאר שבע
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שמאי רכב בבאר שבע

מי שגר בבאר שבע, בוודאי יודע כי החיים בעיר גדולה אך רחוקה מעט מערי המרכז, מובילה לנסיעות ארוכות הן ברכבים פרטיים והן ברכבים ציבוריים, מה שמוביל גם לשהות ארוכה על הכביש, ולצערנו מידי פעם גם לתאונות דרכים ושאר נזקים אשר עלולים להיגרם לרכבים.

כיום, גם מי שרכבו ניזוק עקב תאונה וגם בשל סיבות אחרות: פונה לשמאי רכב בבאר שבע או שמאי רכב בחיפה ובכל מקום בו הוא זקוק לשירות. באמצעות שמאי טוב, ניתן לבצע הערכת שווי הנזק אשר נגרם למכונית ומכאן להעביר דוח מפורט אל חברת הביטוח על מנת לקבל את הפיצוי ההולם.

שמאי רכב בבאר שבע ככה תמצאו את איש המקצוע הנכון!

כאשר אתם מחפשים שמאי העוסק בבדיקה רכבים לאחר תאונה, יש לשים לב כי אתם בוחרים איש מקצוע אמין, מנוסה ומקצועי. שמאים טובים הם כאלה שסיימו קורס שמאות מקצועי שכולל לימודי תעודה. שמאים מומחים הם כאלה אשר עברו את כלל הסינונים של המוסדות בהם לומדים את המקצוע, והם כאלה שיש להם תעודות הסמכה לעסוק בהערכת נזקים במכוניות, כמו גם עברו קורס פחחות וקורס מכונאות בדרגה 2 ו 3.

חשוב לדעת כי שמאי טוב בבאר שבע או בכל מקום אחר, חייב לעבור את הבחינות של משרד התחבורה, ולהציג באתר שלו תעודות ואישורים המסמיכים אותו לעסוק בשמאות רכב.

חברת קל- גד שמאות – הדרך לקבל שירות שמאי רכב יעיל וטוב

במידה ואתם רוצים ששמאים מחברה מסודרת ילוו אתכם בתהליך הערכת נזקים במכונית, תוכלו לפנות אלינו, לjחברת קלגד שמאים. לנו צוות שמאים מקצועי ומיומן, שירות לקוחות פעיל, רפרנטיות מקצועיות ומנהלי צוותים שיעניקו לכם ליווי בכל תרחיש. בכך תוכלו ליהנות משירות  שמאי רכב בבאר שבע אשר יוענק לכם בצורה היעילה, המקצועית והטובה ביותר.

Share this post

גלילה לראש העמוד