שירותי פוליש והברקת רצפות - לפרטיים ולמוסדות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שירותי פוליש והברקת רצפות – לפרטיים ולמוסדות

אם יצא לכם לבקר לא מעט במרחבים ציבוריים או פרטיים והרצפה נראתה לכם מבריקה ונקייה במיוחד, חשוב שתדעו כי ברוב המקרים מדובר ברצפות אשר עברו תהליכי פוליש והברקה, תוך ששירות זה הניתן על ידי חברות מקצועיות כמו חברת Let'sClean – מסייע לרבים לשמור על מרצפות נקיות ומבריקות לאורך זמן.

אבל מה צריך לדעת על שירותים מסוג זה?

בכל הנוגע לשירותי פוליש והברקת רצפות – חשוב תחילה להבין את התהליך! שירות מסוג זה המיועד גם למרחבים ציבוריים וגם למרחבים פרטיים, נועד בתחילה על מנת לשפר את מראה הרצפה ולהעניק לה ברק ויוקרה לאורך זמן.

כאשר מבצעים פוליש והברקה, מתחילים בבחירת חומרי הפוליש שהלקוח מבקש, כאשר בין האופציות ניתן לבחור בפוליש קריסטלי, פוליש מבריק, מט ועוד.

לאחר שהלקוח בוחר את סוג הפוליש שרצה, אנשי המקצוע ימרחו על את החומר שנבחר ליישום הפעולה, עד קבלת שכבה נקייה ואחידה, תיקון מרצפות קל לכאלה שניזקו במשך השנים. לאחר מכן יבצעו המקצוענים ניקוי יסודי של המרצפות כאשר באמצעות מכונת פוליש מקצועית יניחו (ימרחו) את סוג הפוליש הנבחר על הרצפות, תוך המתנה לייבוש מוחלט וקבלת התוצאה הטובה ביותר!

מהם היתרונות של שירותי פוליש והברקת רצפות?

לשירותים אלה ישנם כמה יתרונות בולטים, ביניהם:

חידוש רצפת – באמצעות השירות ניתן לחדש רצפות ולהקנות להם מראה נעים ונקי ללא צורך בהחלפת רצפות מסיבית.

הגנה – באמצעות מריחת שכבת פוליש איכותית על הרצפה, רבים יכולים ליהנות מהגנה מרבית נגד שריטות, כתמים ודהייה של המרצפות.

ניקיון לאורך זמן – בזכות שירותי פוליש, רבים יכולים ליהנות מניקיון איכותי ויסודי של הרצפה שמחזיק מעמד לאורך זמן.

אחריות – יתרון נוסף הינו קבלת אחריות מבעלי המקצוע ובכך שימור מראה יוקרתי ומבריק של המרצפות.

לסיכום, שירותי פוליש והברקת רצפות יקנו למרחב שלכם מראה נעים, נקי וחדש, ללא שיפוץ מסיבי יקר. לכן רבים בוחרים בשירות זה גם לבתים פרטיים וגם עבור מוסדות, משרדים ועסקים.

Share this post

גלילה לראש העמוד