נעלי פלדיום
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פלדיום – נעים להכיר

לצד נעלי ספורט ונעליים מסוגים אחרים, אנחנו יכולים גם למצוא לא מעט נעליים אשר במבט ראשון נראים מיוחדות, שכן הם משלבות בין מאפיינים של נעליים רגילות לבין מאפיינים של מגפיים או נעליים מסוגים שונות.

דוגמא טובה לכך הם נעלי פלדיום, נעליים מאוד אהובות הן על נשים והן על גברים. מדובר בנעליים אשר נראות לכאורה רגילות, סטנדרטיות, אך המבנה והתצוגה שלהן מזכירה במידה מסוימת, נעליים שהם גם מגפיים וכן הם גם נעלי עבודה קלאסיות. כך אנחנו יכולים להשתמש בהן לצרכים שונים, על פי מה שנראה לנו.

נעלי פלדיום

כך למשל אנחנו יכולים לעבוד עם נעליים אלה במשטחים מסוגים שונים, הן משטחים רגילים, אספלט סטנדרטי, אך אנחנו יכולים גם להשתמש בנעליים אלו לצורך הליכה על משטחים אחרים, למשל, בשטח. נעלי פלדיום משמשים לא מעט צעירים וצעירות וכן אנשים מבוגרים בעת שהם מבקשים לטייל בשטח, יש רבים שאף עושים איתם טראקים במקומות שונים, על פי בחירתם.

הסיבה שאפשר להשתמש בנעליים כאלה במשטחים שונים היא, שמדובר על נעליים גבוהות עם סוליה גבוהה, חזקה ועבה, כך שאין מגע בין רוב חלקי כף הרגל לקרקע, אפשר לשמור עליה, ולא צריך לחשוש אם דורכים על אדמה קשה או קלה. כמו כן, מדובר בנעל מאוד עמידה, היא יכולה לספוג מים, בוץ וכל חומר אחר בשביל שנוכל לעבוד איתה בצורה אפקטיבית.

חשוב לציין, נעל פלדיום מותאמת לא רק לצורך הליכה בשטח או כל עבודה אחרת, אלא היא מותאמת למגוון רחב של משטחים, כך שאנחנו יכולים לנעול את הנעל ביום יום וליהנות ממנה.

נעל פלדיום גם יכולה להיות מותאמת לצרכים רבים מותאמים נוספים, על פי לבוש ועל פי מזג אוויר. אנחנו לא צריכים לחשוש לנעול אותה. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהיא לא מתאימה לפעילות גופנית, כך שאם אנחנו רוצים לרוץ או לרכב על אופניים, מוטב שאנחנו נשתמש בנעליים אחרות, הרבה יותר נוחות, נעליים שאכן בנויות לסוג כזה של פעילויות. את הפלדיום נשאיר לימים אחרים, לצרכים שונים.

Share this post

גלילה לראש העמוד