דלת פלדה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איזו דלת אתם צריכים לכניסה הביתה?

אתם יכולים לדמיין מצב שבו אתם בונים בית, משקיעים בכל הפריטים שבו ואחר כך לא טורחים להתקין בכניסה שלו דלת איכותית ועמידה? כמובן שמדובר על מצב שעדיף להימנע ממנו, כי דלת הכניסה שלכם חשובה. זה לא משנה אם תבחרו לקנות דלתות פלדה או שתעדיפו דלתות שעשויות מחומרים אחרים, כי בכל מקרה לדלת הכניסה יש כמה פונקציות החשובות:

  1. זו דלת שצריכה ליצור רושם
  2. זו דלת שצריכה להגן על הבית
  3. היא הדבר הראשון שרואים על הבית שלכם ולכן עליה לשדר יוקרה

כל הסיבות האלה לא משאירות מקום לספק: כשקונים דלתות צריך להשקיע בבחירה שלהן, כי מגיע לכם את הטוב ביותר אחרי כל ההשקעה שלכם.

האם האיכות חשובה?

זה נכון שלכאורה כל אדם שירצה ויתעקש יצליח לפרוץ אליכם הביתה, אפילו אם תהייה לכם מערכת אזעקה משוכללת, כי הרי הדלת זה לא המקום היחיד שדרכו אפשר להיכנס. עם זאת, אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שבמקומות שבהם מותקנות דלתות פלדה מתחרשות הרבה פחות פריצות, וזאת בגלל העובדה שדלתות כאלה משמשות ככוח הרתעה. כדאי בהחלט לשים לב איזו איכות של דלת אתם קונים, כי אומנם כאשר מדברים על איכות טובה מדברים על מחירים יותר גבוהים, אך זה משתלם. לא כדאי לכם להתקין היום דלת שלא תהייה מספיק טובה ושיהיה עליכם להחליף אותה תוך כמה שנים, כי בסופו של דבר זה ייצא לכם יותר יקר. קחו בחשבון שאלות לא רק של עיצוב ויופי אלא גם שאלות הקשורות למחיר, עמידות בפני לחות ועוד. אתם תראו שדלת יפה ועמידה תתאים לבית שלכם ותוסיף לו לא מעט, אז למה אתם מחכים?

לפרטים נוספים ומגוון דלתות פלדה

מפת הגעה לאולם תצוגה של רב בריח

Share this post

גלילה לראש העמוד