תיקון סורגים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מתי נצטרך עבודות אלומיניום?

האלומיניום הפך להיות חומר בנייה מאוד נפוץ וניתן לראות אותו בכל פרויקט. זה לא משנה אם מדובר בבית פרטי חדש, או כזה העובר שיפוץ; בית קפה או מסעדה; מגדלי יוקרה בתל אביב; בנייני משרדים ואפילו מוסדות חינוך. בכל מקום תוכלו לראות שימוש בחומר הנפלא הזה.

אם אתם מתכננים שיפוץ בבית, אולי הגיע הזמן לשקול שימוש באלומיניום. חומר זה יכול להשתלב יפה מאוד בפרויקט השיפוץ ולתת פתרונות מעולים המשדרגים לכם את כל חווית המגורים ללא היכר. במקום חלונות מיושנים תוכלו להתקין חלונות אלומיניום דקורטיביים. חלונות האלומיניום המשולבים כמובן עם זכוכית נותנים לבית פתרון מעולה; הם גם נראים טוב מאוד וגם נותנים פתרון של איטום אקוסטי ועמידות לאש. חלונות האלומיניום משתלבים היטב עם מנגנוני תריסים חשמליים ופשוט לוקחים את הבית שלכם אל העתיד.

אנשים אשר עושים שימוש בעבודות אלומיניום בביתם הפרטי יכולים ליהנות מחלונות ענק ודלתות הזזה, הכל על טהרת האלומיניום. זוהי פשוט דרך מעולה לסגור מרפסת או ליצור חדר שמש בבית. אנשי המקצוע שמתקינים מערכות אלומיניום יודעים איך לתת פתרון לכל צורך; זה לא משנה אם מדובר בחלון קטן או דלתות הזזה ענקיות, לאנשי האלומיניום תמיד יש פתרון.

אלומיניום הוא חומר המתאים גם לשימוש פנימי וגם לשימוש חיצוני ולכן נוכל לראות הרבה מאוד פרגולות העושות שימוש באלומיניום. ניתן להקים פרגולות בחצר, במרפסת או אפילו על הגג תוך שימוש באלומיניום. יש לה יתרונות רבים על פני שימוש בעץ מכיוון שהיא מחזיקה מעמד זמן רב יותר ללא צורך בתחזוקה והיא גם עמידה באש. וכמובן שמבחינה עיצובית האלומיניום מגיע בגימורים וצבעים שונים כך שנין לקבל פרגולה בצבעים טבעיים ולא בצבעים מתכתיים.

עבודות אלומיניום מקובלות מאוד גם בתחום המסחר, בין אם זו חנות קטנה הרוצה דלת כניסה וויטרינה אל הרחוב או בים אם זה מרכז קניות יוקרתי. כולם עושים שימוש יצירתי בעבודות אלומיניום המשתלבות עם חלונות זכוכית גדולים או קטנים ודלתות מסוגים שונים. כל מי שעושה שימוש באלומיניום נהנה מעלויות נמוכות ותחזוקה מינימלית.

גם מסעדות ובתי קפה עושות שימוש רב בעבודות אלומיניום. בעזרת פנל אלומיניום ניתן ליצור סגירת חורף עבור מסעדות ובתי קפה. דבר המאפשר למסעדות לפעול גם בתנאי מזג אוויר קשה מבלי לוותר על כל השטח החיצוני של המסעדה.

עבודות אלומיניום הן חלק בלתי נפרד מחיינו ויש להן אינספור יישומים. בכל פרויקט שיפוץ שאתם רוצים לעשות יתכן שהאלומיניום הוא הפתרון הזול ביותר אך גם הטוב ביותר.

Share this post

גלילה לראש העמוד