אביזרי בטיחות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קרינה סלולרית – יש לכך פתרונות

קשה לדמיין את חיינו ללא מכשירים טכנולוגיים. הטכנולוגיה היא מרכיב מרכזי בחיינו די אם נזכיר מקררים, מכונות כביסה, מכוניות, מחשבים וכמובן פלאפונים סלולאריים אשר כולם המצאות של המאה ה-20 ואשר שוכללו במידה ניכרת במאה ה-21. על כן מי שטוען כי פיתוחים טכנולוגיים הם דבר רע פשוט אינו מבין את החיים וחוטא לאמת. אך אי אפשר להתעלם מכך כי הפיתוחים הטכנולוגיים מביאים עמם שלל בעיות וגורמים לקשיים רבים. הדוגמא הבולטת ביותר לכך היא הקרינה הסלולרית אשר נפלטת מפלאפונים ובעיקר מאנטנות תקשורת אשר מאפשרות לנהל שיחה סלולרית. קרינה סלולרית היא בעיה שיש לתת עליה את הדעת ועלינו להיות מודעים אליה וזאת עקב העובדה כי היא לא בריאה לגופנו. העובדה כי בכל פינה מצויות אנטנות סלולריות רק מובילה לכך כי אנחנו צריכים לחשוב על הקרינה הנשקפת מהם ולחשוב כיצד לטפל בהם.

מהו המרכיב העיקרי בכדי להתמודד עם קרינה?

אין ספק כי צריך לעשות משהו בכדי לטפל בקרינה הישוצאת מן האנטנות, אך המשהו הזה לא יהיה שווה הרבה אם לא נאתר את הקרינה מראש. עלינו להבין בדיוק האם אנחנו מצויים במקום בו יש קרינה רבה ורק לאחר שנברר זאת נוכל לדעת במי אנחנו צריכים להילחם ואל מי אנחנו צריכים לפנות בכדי שיוריד או יזיז את האנטנות. על כן הגילוי של הקרינה הוא הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לתת עליו את הדעת אם אתם רוצים לטפל בבעיית הקרינה בצורה הטובה ביותר שיש ולחיות את חייכם בבטחה וללא דאגות.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני בוחר חברה לגילוי הקרינה?

הבריאות שלכם היא דבר חשוב ביותר ועל כן גילוי הקרינה הוא דבר משמעותי ביותר. על כן כאשר אתם בוחרים חברה לגילוי קרינה אתם צריכים להבטיח כי היא מקצועית ואיכותית במיוחד. על רקע זה אתם צריכים לבחון את הניסיון של החברה לפני שאתם בוחרים בה. עליכם להבין כי ככל שהחברה יותר מנוסה כך היא תבצע את התפקיד שלה בצורה יותר טובה וכך אתם תוכלו להיות יותר רגועים בנוגע לגילוי הקרינה.

למידע נוסף היכנסו לאתר גלית החברה לאיכות הסביבה.

Share this post

גלילה לראש העמוד