קניות באינטרנט
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אין זמן בגלל הילדים? הזמינו בגדים אונליין!

רוב ההורים לא יודו בכך, אבל חופשות מבית הספר מהוות בעיה רצינית: ההורים חשים מוגבלים, לוחות הזמנים שלהם, אשר קודם היו מתוזמנים בקפידה (תוך כדי הקצאת זמן במטלות שאינן קשורות ישירות בילדים) מתבלגנים והזמן, שקודם היה מוקדש לקניות וסידורים הופך לחלון זמן נזיל שמוגדר כ"כשהילד אצל חברים/נרדם/משחק במחשב".

בעיה נוספת, מקבילה, שגם בה הורים רבים אינם מוכנים להודות (אפילו בפני עצמם) היא שיציאה לצורך קניית בגדים לילד לקניון, עלולה להפוך במהירות לחוויה מאד לא נעימה (בלשון המעטה). ילדים ידועים בחוסר היכולת שלהם לדחות סיפוקים. את מורת רוחם, כאשר היא קיימת, ניתן, לרוב, לשמוע גם בקצה השני של הקניון. וכאשר מדובר ביותר מילד אחד, הבעיה מוכפלת בהתאם: ילד א' רוצה לעצור מול חלון חנות הצעצועים הגדולה והמפתה (תכף יגיע גם ה"אמא, תקני ליייייי" המסורתי והמצמרר), ילד ב' צריך לשירותים וילדה ג' בכלל הלכה לאיבוד אי שם בין דוכן הגלידה לחנות החיות בקניון (ותופיע שוב רק כאשר עצביך יהיו מרוטים כמעט למשעי, כדי להשלים את העבודה שעשו עליהם ילד א' וילד ב'). עכשיו, לכו ותקנו להם בגדים ככה… משימה בלתי אפשרית ממש…

אבל ילדים גדלים, והבגדים, מן הסתם, הופכים לקטנים עליהם (והאקלים בארץ לא מאפשר שליחתם למוסדות החינוך בבגדיהם התחתונים בלבד J ), כך שחייבים, בכל זאת, להלביש ולהנעיל אותם בדרך כלשהי. אופציה אחת (ולא מוצלחת) היא השארה שלהם בבית (עם בייביסיטר או לבד) ויציאה שלכם לקניון בלעדיהם על מנת לקנות להם בגדים. אמנם לאופציה זו יש יתרון מסוים שיכול לקסום להורה (זמן פנוי בלעדיהם), אולם יש לה גם הרבה חסרונות (התלות ביכולת לארגן את הבייביסיטר ועלותה, הבלגן שיחכה לכם בבית כשתשובו מהקניון ובעיקר – חוסר שביעות הרצון שלהם מהבגדים שנקנו בלעדיהם).

קניית אקססוריז אונליין או בגדים אונליין פותרת אתכם, ההורים המיואשים, מכל כאב הראש הכרוך בדרך היסורים הזו: מהספה בסלון, או מהלפטופ שבמטבח, בנוחות ביתכם, בכל שעה משעות היממה, עומדים לרשותכם אתרים המאפשרים לכם לבחור יחד עם הילדים את הבגדים המוצאים חן בעיניהם. עם טיפה של יצירתיות, ניתן להפוך את הזמנת הבגדים אונליין לבילוי של זמן איכות יחד עם הילדים: בוחרים אחר צהריים אחד שנוח לכל הילדים (וגם לך), מקציבים לכל ילד סכום מסוים (או מקצים לו מספר מסוים של פריטים אותו הוא רשאי לקנות), מתיישבים ליד השולחן יחד איתם ופשוט נהנים מעד כמה הילדים שלכם מתנהגים בצורה בוגרת ואחראית.

זהו, יותר אין לכם, ההורים, צורך לחמוק מהבית כדי לקנות להם בגדים. הזמנת בגדים אונליין המנותבת כזמן איכות, מלבד היותה כיפית ומהנה, מאפשרת לכם גם להקנות לילדים את היכולות הבסיסיות של ניהול תקציב קיים, אשר תשמשנה אותם בבגרותם.

Share this post

גלילה לראש העמוד