אתר חדשות צרכנות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חדשות הצרכנות מפי העיתונאית דפנה הראל כפיר שאתם חייבים לקרוא

הצרכנות בארץ הולכת ונעשית יותר ויותר לא פשוטה כאשר מנגד לכל הריבוי במקומות שבהם יכולים לבצע רכישה, קיימים גם כל מיני "מוקשים" שהצרכן הממוצע אינו מודע אליהם אלא רק בדיעבד. מחירים נמוכים במיוחד, מבצעים חגיגיים וחשיפות של מוצרים חדשים בצורה מפתה הופכים את האזור של הצרכנות לאזור של שדה קרב, אשר מותיר הרבה מאוד צרכנים מוטלים עם ארנק מרוקן מכסף והרבה מוצרים שאולי היה עדיף שלא יירכשו בכלל. דפנה הראל כפיר היא אישיות מוכרת מאוד בתחום הזה של הצרכנות, כאשר היא מביאה את המידע הנדרש בצורה נהירה ומפורטת עבור כל צרכן שמעוניין לעשות שינוי בעולם הזה של הקנייה.

אתר חדשות צרכנות

כתבות צרכנות שחייבים לקרוא

הכתבות אשר נמצאות באתר פואנטה הן כאלה אשר חשובות לכל אדם ואדם. זה לא חייב להיות אדם אשר מבצע רכישות ללא כל הפסק, אלא גם עבור הצרכן הקפדן אשר מחפש כל העת למזער את הרכישות שלו ולהביא אל צמצום כללי של ההוצאות שלו בכל רכישה ורכישה שכבר מתרחשת כל כמה זמן.

הכתבות הן כאלה אשר עושות סקירה של מוצרים אהובים, מעבר על פני מוצרים שעתידים להגיע אל הארץ ואפילו חשיפות של כל מיני תביעות ייצוגיות מעניינות בעולם של הכלכלה בארץ הקטנה. כל אחד מאלה הוא ידע שתמיד עדיף כי יהיה קיים, וכך כל צרכן נעשה לאחד שהוא הרבה יותר מעודכן.

עוברים להיות צרכנים חכמים

למה זה חשוב להיות צרכן חכם? כדי לעשות מהלכים כלכליים נכונים של רכישה של מוצר או שירות מספק. איפה יכולים לקבל את המידע הזה בצורה נוחה לקריאה במיקום אחד? באתר פואנטה ניכרת ההשקעה בליקוט של כל המידע החשוב הזה , אשר איתו כל צרכן הופך להיות צרכן חכם בתחומים אשר יכולים להיות מאוד רלבנטיים עבורו.

המעבר הוא דרך אקט פשוט של עיון בכל החדשות העכשוויות וכאלה שגם מן העבר, כאשר את המידע יכולים לקרוא כאר יש כמה דקות של הפסקה בעבודה, או כשאר חוזרים הביתה ועוברים על פני כל מיני סוגים של מבצעים שחשובים כי הם ראויים לרכישה.

Share this post

גלילה לראש העמוד