דירות להשקעה בצפון אנגליה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

דירות להשקעה בצפון אנגליה: אילו סוגי נכסים כדאי לבדוק?

במאה ה-19 אנגליה הייתה מה שארצות הברית היא כיום, אנגליה הייתה הבירה הכלכלית של העולם וניתן לומר כי רוב העושר היה מרוכז באיים הבריטים. אמנם מאז חלפו הרבה מים בנהר התמזה אך העושר של האנגלים עדיין נראה לכל עין ולא סתם העושר של העם האנגלי עומד על פי שבע או שש מן ההכנסה הלאומית. אך העובדה כי אנגליה היא כה עשירה אינה אומרת כי ניתן להשקיע בה ולקנות בה נדל"ן ללא חשבון אלא זה אומר כי אנחנו צריכים לבחור את הנכס שבו נשקיע בחכמה. כאן המקום לציין כי דירות להשקעה בצפון אנגליה הן אופציה נהדרת להשקעה וכי זהו אזור אשר עלה על המפה של הישראלים ולא סתם. להבדיל מלונדון שם המחירים עלו מאוד המחירים בצפון נשארו הגיוניים ועל כן הם מהווים אופציה נהדרת להשקעה אשר יכולה להניב תשואה גבוהה מאוד.דירות להשקעה בצפון אנגליה

האם לקנות נכס באנגליה לבד?

אך עלינו לזכור כי לא כל נכס בצפון אנגליה או בכלל בבריטניה יניב לנו את התשואה הרצויה. עליכם להבין כי בנדל"ן יש משמעות אדירה לידע, לבדיקות מוקדמות, להיכרות עם הנכס ועם הסביבה שלו ולמחקר מעמיק. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לפנות אל עזרה מקצועית בשביל לקנות את הנכס. כך מתווך הנדל"ן שלכם יפנה אתכם אל הנכס הטוב ביותר ויבטיח כי ההשקעה שלכם תהיה המשתלמת ביותר והטובה ביותר שיש וזה ישרת אתכם בצורה נהדרת ויתרום לכם המון. על כן העצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם היא לא לקנות נכס לבד אלא עם עזרה מקצועית.

אל תקנו נכס בלי לראות אותו בעיניים

אחד היתרונות של אנגליה זו העובדה כי היא באופן יחסי קרובה לישראל. זה אומר כי אם מציעים לכם נכס והוא נראה לכם נכס טוב כדאי לכם לנסוע ולראות את הנכס בעיניים שלכם. כך תוכלו להיות בטוחים כי הנכס הזה הוא אכן מה שהבטיחו לכם וכך תוכלו להיות בטוחים כי לא עובדים עליכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד