חדרי בריחה בירושלים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חדרי בריחה בירושלים שאתם חייבים להכיר

אין שום ספק כי ירושלים לא נחשבת לעיר משעממת במיוחד, היות והיא תמיד הומה בפעילות כזו או אחרת. ירושלים מהווה מוקד עצום לתיירים מהארץ או מהעולם, העיר העתיקה שלה מלאה בקסם פסטורלי וסודות שטמונים בקירות האבן העתיקות. מעבר לכך, העיר מחזיקה בכמה שווקים הומים במיוחד המציעים מגוון עצום של מוצרים שונים, בתי קפה ומסעדות בוטיק שמתחבאות בין הסמטאות של השוק וכמובן ברים ומועדוני לילה שלא יביישו את תל אביב. אך אפילו תושבי ירושלים מגיעים בשלב כזה או אחר למסקנה, שהם זקוקים לגירויים נוספים ולמקומות בילוי קצת שונים וקצת פחות שגרתיים. חדרי בריחה בירושלים מהווים את המענה המושלם לצורך הזה, היות והם מספקים חוויה שונה ובלתי מוכרת, עבור כל מי שמעוניין לחוות במשך שעה תמימה עולם אחר לחלוטין.חדרי בריחה בירושלים

חדרי בריחה בירושלים – מה קיים ומה מומלץ?

העיר מלאה בלא מעט חדרי בריחה שונים, המספקים לכל מי שמעוניין בכך – פתח כניסה למציאות מדומה. זוהי ההזדמנות שלכם להיחלץ מידיו של רוצח סדיסט, לברוח מחדר עינויים או לפצח תעלומות שונות. כל אחד יכול לבחור את חדר הבריחה המתאים לו ביותר. אחד מחדרי הבריחה הפופולאריים ביותר, הינו אימפריית הפשע. חדר זה מתמקד במצב העניינים בארה"ב בסביבות שנות ה – 30. שנים אלו מאופיינות בשליטת הגנגסטרים ברחובות, חוק היובש שהרס את המדינה והפשע המאורגן שהיווה חלק משמעותי מכל מוסד ומכל ארגון. אתם מהווים את אחד האנשים שאל קאפונה הכי סומך עליהם, הוא שולח אתכם לטפל בשותף העסקי שלו שהחליט לא להתחלק עמו ברווחים. מי שפחות מתחבר לרוח הדברים, יעדיף אולי את חדר הבריחה – המקרה המוזר. חדר זה מחזיר אתכם ללונדון של שנת 1888, בשעה שדוקטור ג'קיל המכובד פשוט נעלם מפני האדמה. היו שמועות שהוא ערך ניסויים בבני אדם, כדי למצוא את הנוסחה לחיי אלמוות, אבל כמובן שאף אחד לא האמין בזה. אתם נמצאים במגוריו של הדוקטור בלונדון של היום, ומגלים מיד שמישהו חי שם. תצטרכו לגלות האם הדוקטור הצליח לחיות לנצח.

לסיכום, חדרי בריחה בירושלים מבית רום ראן מהווים את אחת האטרקציות השוות ביותר של העיר, לכן כדאי להכיר ולהתנסות.

Share this post

גלילה לראש העמוד