הובלות בתל אביב
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עוברים אבל הדירה עוד לא מוכנה? אחסנה במרכז הארץ לכל מטרה

מעברי דירה הם אירוע לא נדיר שבדרך כלל מתרחש ללא תקלות מיוחדות. אך ישנם מקרים בהם המקום החדש עדיין לא מוכן מה שמביא אותנו לחיפוש אחר פתרון ביניים זמני עד שנוכל להתמקם. הדרך היעילה ביותר על מנת  להתמודד עם המצב שנכפה עלינו היא אחסנה של הציוד במחסן במרכז הארץ.

מתי כדאי להזמין שירותי אחסון?

את שירותי האחסנה רצוי להזמין כמה שבועות מראש וזאת כאשר אתם כבר בטוחים שלא תוכלו לעבור למקום החדש בזמן. חברות אחסנה והובלה יעבירו למענכם את הציוד בצורה בטוחה ונוחה כך שאתם תוכלו לטפל באלמנטים אחרים שקשורים למעבר הדירה.

איך נדע שמדובר בחברת אחסנה טובה ומקצועית

כאשר אנו זקוקים לסיוע של חברת אחסנה, מוטב להתחיל את החיפוש כמה שבועות מראש כך שנוכל לקבל את השירות הטוב והמשתלם ביותר שניתן. חברת אחסנה טובה היא כזו שתשמור על הציוד שלכם במקום נקי, מסודר ומאובטח ואתם תוכלו לישון בשקט.

  • מומלץ מאוד לבדוק שלחברת האחסנה יש ביטוח מתאים שמכסה כל נזק שעלול להיגרם לציוד שלכם. זה יכול להיות שריפה, הצפה או כל נזק אחר שלא יקרה.
  • כדאי לבקר באתר האחסנה ולעמוד על מצבו מבחינת ניקיון, תברואה וכל מה שקשור במצב של חללי האחסון.
  • אם אתם גרים באזור המרכז אז מומלץ לשכור חללי אחסון בקרבת מקום מגוריכם. כך תוכלו לבקר במקום ולוודא שהציוד במצב טוב.
  • חשוב לוודא שמקום האחסנה מאובטח על ידי שמירה 24/7 ומפעיל אמצעי מיגון שונים שיבטיחו מניעת פריצות או גניבות מהמקום.

למי מתאים אחסון דירה

כל מי שזקוק לאחסון חפצים יוכל לעשות שימוש בשירות זה. אם מדובר על דירה קטנה יחסית אז יספיקו לשם כך 2-6 קוב. מחיר האחסון במצב זה יהיה בסביבות 200 ₪, מאידך ישנן חברות שונות ומחירים שונים ולכם מומלץ לבצע סקר שוק באינטרנט ולמצוא את החברה שמציעה את העסקה המשתלמת ביותר.

ניתן לעשות שימוש בשירות אחסנה גם במקרה של טיסה למשך זמן ארוך, שיפוץ מסיבי או כל סיבה אחרת שמונעת מכם לעבור למקום החדש שלכם.

למידע נוסף על ריבוע פתרונות אחסון.

Share this post

גלילה לראש העמוד