ניקוי ספות ושטיחים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ניקוי ספות ושטיחים

מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה בה מרק נשפך על הספה ( למרות שהבטחנו לעצמנו שיותר לא נאכל בסלון), התינוק שוב פלט על הספה, ריח הטיגונים נטמע אט אט בריפוד, השטיח כבר ממזמן אינו ראוי לרביצה ישירה (ולו בשל כמות האבק שהוא מכיל) ובאופן כללי הן הספה והן השטיח מצדיקים ניקוי משמעותי – כזה שהאדם הפרטי אינו יכול להעניק, ועל כן טוב להכיר את חברת בר ניקוי ספות ושטיחים, עבור שירות יעיל, יחס מקצועי ומחיר משתלם.

ניקוי ספות ושטיחים

עשה ואל תעשה

לא מעט אנשים חושבים שכאשר המשימה הינה הסרת כתם מספה, עליהם לקחת סמרטוט רטוב ובכך לסגור את הפינה. עם זאת, לא תמיד מדובר בפתרון נכון, וזאת כי חוסר ידע מקצועי עשוי לא רק להשאיר ספה מלוכלכת, אלא בין היתר ספה הרוסה, ולו כי הכתם חדר יותר פנימה, הכתם התפשט, או חומרי הניקוי אינם מותאמים, כך שהם הוסיפו הרס משלהם. אי לכך כאשר מדובר בפריט כה משמעותי ויקר כגון ספה, יש לטפל כראוי, גם אם הדבר אומר לפנות אל שירותי ניקוי מקצועיים, ולו פעם בשנתיים.

טיפים חשובים

מלאכת ניקוי ספות ושטיחים מצריכה לא מעט ידע וניסיון, ולו על מנת להתאים חומרי ניקיון כבלכה, להתאים את שיטת הניקיון, להקפיד על שלבי הניקיון המומלצים וכדומה. כמו כן, מלבד שירותי ניקיון מקצועיים, גם יש כמה שלבים שניתן להקפיד עליהם לבד – עבור שמירה אידאלית על הספה והשטיח, וכאן חברת בר ניקוי ספות ושטיחים מקפידה להשאיר את לקוחותיה מגובים עם שורת טיפים כלליים. סקרניים? ובכן יש לשאוב את השטיח לפני שמגלגלים ומאחסנים אותו בתקופת הקיץ, יש לבדוק את חומרי הניקיון בפינה נסתרת, אין להזניח בלאי של שטיח (כי לצד שירותי ניקיון גם ניתן ליהנות משירותי תיקון שטיחים), אי להרטיב ספה מבד, יש להתאים בין חומר הניקוי לבין חומריות, יש להתרחק מחומרים כימיים וכדומה. מכאן שאם נסכם. נציין שהן הספה והן השטיח דורשים ניקוי תקופתי, הן עבור הנראות והן עבור מניעת בלאי ושמירה על הבריאות.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד