בגדי וינטג' מיוחדים לנשים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

בגדי וינטג' מיוחדים לנשים

בגדי וינטג' מיוחדים לנשים הפכו לנפוצים במיוחד בתקופה האחרונה, היות וניתן לראות כמות בלתי מבוטלת של נשים שמעוניינות להתלבש בצורה מקורית ומיוחדת. אין ספק כי אנחנו חיים היום בעולם של שפע, עולם שבו ניתן למצוא בקלות כמות עצומה של ג'ינסים, חצאיות, שמלות וחולצות שונות. כל הבגדים מגיעים במגוון רחב של צבעים, דגמים, גזרות ומידות, אבל בסופו של דבר אם מתבוננים באנשים שהולכים ברחוב, ניתן לראות כי רובם לבושים פחות או יותר אותו הדבר. כל מי שמעוניינת להיות שונה, מקורית וקצת אחרת, תשקיע בבגדי וינטג' ייחודיים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. בגדי וינטג' מוגדרים בתור בגדים שיוצרו לפני 30 שנה לפחות, כלומר בגדים שיוצרו לפני שנת 1988. לכל עשור יש כמובן את הייחודיות שלו, כך שבגד שיוצר בשנות ה – 90 יהיה שונה לחלוטין מבגד שיוצר בשנות ה – 60.

בגדי וינטג' מיוחדים לנשים

מה כדאי לדעת לגבי בגדי וינטג' מיוחדים לנשים?

כאמור, כל עשור מאופיין בסגנון לבוש שונה לחלוטין, כך שכל מי שמחפשת בגדי וינטג' ייחודיים, צריכה לדעת פחות או יותר באיזה עשור כדאי לה להתמקד. למשל, שנות ה – 90 היו מאופיינות חזק על ידי חולצות בטן ובגדי גולשים, בעוד ששנות ה – 80 אופיינו בבגדים צבעוניים ובכריות כתפיים שלא יבזו אף שחקן פוטבול. בשנות ה – 70 ניתן למצוא את הפדלפונים האהובים המהווים את הסממן החזק ביותר בכל ג'ינס ובכל מכנס קורדרוי. שנות ה – 60 הביאו עמם את הפוליאסטר הפרחוני, ואילו בשנות ה – 50 ניתן למצוא שמלות קצפת נשיות במיוחד. כך שלא חשוב באיזה עשור בחרת להתמקד, בכל מקרה אין ספק שתמצאי את הבגד המושלם עבורך. חשוב רק לקחת בחשבון כי רוב בגדי הווינטג' יגיעו בגזרות מחויטות יותר, ואילו חולצות בעלות הדפסים יהיו כנראה צבעוניות או נועזות יותר מהרגיל.

לסיכום, בגדי וינטג' מיוחדים לנשים יכולים להעשיר כל מלתחה ולהפוך כל יום פשוט ליום מיוחד ומעניין יותר. במקום ללבוש את אותם הבגדים בדיוק כמו כולם, ניתן ליהנות מדגמים שכבר לא מיוצרים היום, ובכך להרוויח ייחודיות בכל מקום ובכל אירוע.

Share this post

גלילה לראש העמוד