אחות פרטית ללילה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אחות פרטית ללילה

לאף אחד מאיתנו לא קל להפנים ולהבין את העובדה שההורים שלנו לא הולכים ונהיים צעירים יותר עם השנים. יחד עם זאת, כולנו מגיעים בסופו של דבר למצב שבו אנחנו מבינים שההורים שלנו זקוקים לעזרה, בין אם זה קורה אחרי מחלה, טיפול רפואי כלשהו או ניתוח מורכב. בדרך כלל השאלה היא איזה סוג של עזרה נרצה להגיש להורים ואחת מהשאלות היא איך נוכל לשמור עליהם גם לכל אורך הלילה בבית החולים. נשמע לכם מוכר וגם אתם מחפשים פתרון שיהיה יותר ריאלי מאשר לשבת בעצמכם כל הלילה עם ההורה שלכם שמאושפז? אם כך, כדאי שתדעו שהפתרון הוא הזמנת שירותיה של אחות פרטית ללילה.

אחות פרטית ללילה

איך זה עובד?

אומנם בעבר לא היה קיים השירות הזה אך היום הוא בהחלט חלק מהשירותים הבסיסיים שכל אדם יכול לקבל. כדי לאתר אחות פרטית ללילה אתם צריכים לעשות רק חיפוש קצר, מה שאומר שתוך דקות ספורות תמצאו לא מעט אפשרויות. תפקידה של האחות הוא ללוות את האדם השוכב בבית חולים בשעות הלילה, להיות ערה למצבו ואף להזעיק את אחד מהרופאים או מאנשי הצוות האחרים במידת הצורך. בצורה כזאת ההורה ששוכב בבית החולים יכול להרגיש מוגן ובטוח גם בלילה ובנוסף, אתם יכולים לישון בשקט במיטתכם. זה שאתם משאירים אחות פרטית ללוות את ההורה שלכם במהלך הלילה זה לא מעיד על חוסר אהבה או על הזנחה אלא להפך, כך אתם נחים טוב יותר בלילה ויכולים לתפקד בהמשך הטיפול של הוריכם במהלך היום.

כמה תשלמו לאחות?

רוב האנשים שיחשבו על הזמנת שירותיה של אחות פרטית ללילה ירצו לדעת כמובן כמה זה עולה, כי מי מאיתנו יוכל להרשות לעצמו להזמין אשת מקצוע כזאת מבלי לדעת לאיזו הוצאה כלכלית הוא נכנס? החדשות הטובות הן לא רק שהמחירים אינם גבוהים, אלא גם שיש לכם אפשרות לקבל החזרים מסוימים מכל קופות החולים. בצורה כזאת ההוצאה הסופית לא באמת תהיה יקרה מידי ולכן אין סיבה לדחות את העניין או לוותר על שירות שכזה.

Share this post

גלילה לראש העמוד