קמדן & שוז
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כל הסיבות לרכוש בקמדן & שוז

נשים אוהבות לעשות קניות. זה לא ממש דבר חדש. הן אוהבות להתחדש עם בגדים יפים שמגיעים בשקיות יפות, והן מעדיפות תמיד לערוך מקצה של רכישות בעונות המתחלפות. למה שאישה דווקא תעדיף לערוך את הקניות הללו בקמדן&שוז? על כך מעידות הסיבות הטובות הבאות.

קמדן & שוז

מבחר רחב של ביגוד

כאשר אישה נכנסת אל חנות של בגדים היא הייתה מעדיפה כי שם יהיה מבחר רחב של פריטים שמאפשר בחירה של הלוק שהכי רלבנטי לא רק מבחינת מידות אלא מהבחינה של גזרות שונות. בקמדן &שוז יש מגוון שהופך את הכניסה אל החנות לחוויה של ממש, כך שכל אישה ואישה יכולה להרכיב לעצמה את הלוק המושלם מבלי שזו תיראה כמו הרבה אחרות.

בגדים שמחוברים אל טרנדים מקומיים

טרנדים זה דבר מאוד בולט, ואין כמעט אדם שלא היה רוצה להרגיש חלק מן הכלל בצורה שכזאת. קמדן &שוז מביאים את הטרנדים הכי חמים עם חתימה אישית שיוצרת את הבידול בין חנות כזו לאחרות, כך שכל אישה יכולה בעת ובעונה עת להרגיש מחוברת אל הטרנדים הכי עדכניים ומצד שני להיות עם ביגוד של חברה שמובילה את הסגנון הספציפי שלה בכל העונות.

בין כל אלה ישנו הצורך הדי שונה של נשים ישראליות, הן בשל העובדה כי כאן המראה יחסית יותר צנוע והן בשל הטמפרטורות הגבוהות שהופכות כל ביגוד ליותר נוח והרבה פחות רשמי לנשים שהן טמפרמנטיות ומאוד עסוקות.

נעליים ותיקים שמשלימים את ההופעה

כאשר אישה יוצאת אל מסע של קניות היא מעדיפה לעשות זאת כאשר היא רוכשת לא רק פריט אחד אלא כמה סוגים של פריטים כשאר עדיף שבשקיות הללו תהיה גם חולצה, גם מכנס, גם תיק וגם נעליים, עם כמה שיותר מכל אחד מן הפריטים הללו, במידת האפשר.

ככל שמקום אחד מאפשר גם רכישה של ביגוד וגם השלמה עם נעליים ותיק שנשים מאוד מאוד אוהבות, אזי מדובר בפנינה של ממש שעליה לא ממש כדאי לדלג אלא בה למצוא סוג של בית שני בכל הנוגע אל רכישות שאיתן רוצים להיות מאובזרות מכף רגל ועד ראש.

Share this post

גלילה לראש העמוד