שדרוג חדרי האמבטיה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שדרוג חדרי האמבטיה להעלאת ערך הנכס שלכם

כדאי מאוד להשקיע עוד קצת כדי לקבל הרבה יותר, ובמאמץ קטן מאוד. שדרוג חדרים מסוימים בבית שלכם מעלה את ערך הנכס ומניב לכם הכנסה ותשואה יפה מאוד

ההיגיון הזה כל כך פשוט שלא ברור איך לא השתמשו בזה שנים קודם – להעלות את ערך הנכס ואת האטרקטיביות שלו על ידי השקעה בנראות של הנכס. זה לא חייב להיות שיפוץ כולל של עשרות אלפי שקלים וזה יכול להיות מגע קל של שיפוצים ועיצוב פנים כדי לשנות לחלוטין את המראה ולהבטיח שהדיירים הבאים שלכם, או הקונים, יתלהבו מהמראה. חדר האמבטיה הוא הכי חשוב ולכן השדרוג שלו יבטיח לכם תוצאות מידיות של הערכה אצל המתעניינים, כי אף אחד לא רוצה להיכנס לחדר אמבטיה מוזנח ולא מטופח.

שדרוג חדרי האמבטיה

כיצד לשדרג את חדר האמבטיה שלכם?

  • נקו אותו ביסודיות – אם מדובר בחדר אמבטיה ישן היפטרו מכל הלכלוך, הטחב והעובש מיד לפני שאתם מורחים עליו חומר איטום. אין דבר יותר מכוער מאשר למרוח חומר איטום כאשר העובש עדיין שם, משום שהוא יבצבץ בכל מקרה בשלב כלשהן. נקו בעזרת לחץ מים וקיטור וחומרים מתאימים, או הזמינו צוות ניקוי. לאחר מכן הוסיפו חומרי חיטוי.
  • צבע, איטום, חיפוי – לאחר הניקיון מגיע השלב הבא של האיטום, הצבע והסיוד והחיפוי מחדש של חלקי קירות שאפשר לחפות באריחים חדשים. זה לא יקר לחפות אותם ואם הם שבורים וסדוקים על אחת כמה וכמה תוכלו להבטיח לעצמכם מראה הרבה יותר יפה כאשר אתם מוסיפים אריחים בדוגמאות ובצבעים אסתטיים. אם יש לכם כסף רק לשדרוג אחד זה חייב להיות זה.
  • מקלחון מוסיף המון – אם יש לכם מקלחת פתוחה בסגנון של פעם, מקלחון עם זכוכית מחוסמת מרשים מאוד את האנשים משום שהוא מעניק לחדר האמבטיה מראה של חדר כזה בחדר מלון. במיוחד אם המקלחון איכותי ואתם תולים עליו מגבת דקורטיבית ומציבים כמה תמרוקים יוקרתיים.
  • חידוש אמבטיות – אם יש לכם אמבטיות ישנות, מקולפות, סדוקות ושרוטות ואתם רוצים לשפר את המראה שלהם מבלי להשקיע בהחלפת אמבטיה, יש לכם לפחות שתי אפשרויות לשדרוג המהיר והזול שלהן, על ידי ציפוי האמבטיה או הלבשת אמבטיה. הציפוי של האמבטיה נעשה לאחר שיופה וניקוי השאריות הישנות, לאחר מכן מצפים באמייל ובחומרים אקריליים. הלבשת האמבטיה נעשית על ידי הכנסת אמבטיה חדשה וקטנה יותר לתוך הישנה, והדבקתה על ידי חומרי איטום.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של מלך האמבטיות.

Share this post

גלילה לראש העמוד