סטייליסטית אישית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שירותי סטייליסטית אישית לנשות קריירה

נשות קריירה אשר מכבדות את עצמן ורוצות להגיע למקום העבודה שלהן בסגנון שהולם את מידותיהן צריכות לחשוב פעמיים על מה שהן בוחרות ללבוש. בחירה של בגדים נכונים זו משימה שלעתים יכולה להיות לא פשוטה בכלל, אבל במקום להפוך את ההחלטה שלכם לסבוכה, אתם יכולים פשוט לפנות אל סטייליסטית.

אם רק תבחרו לפנות אל סטייליסטית אישית הנכונה, היא תוכל לעשות לכם סדר בארון הבגדים ולהסביר לכם בדיוק במה יהיה כדאי לכם לבחור. זה כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להבין את המצב שלכן טוב יותר.

כל אישה והסגנון שמתאים לה

באופן טבעי לכל אישה יש סגנון לבוש אחר שיוכל להתאים לה, כך שזה משהו שצריך לחשוב עליו היטב לפני שאתן בוחרות לצאת מהבית עם בגדים כאלו ואחרים. הרי אנו בטוחים שאתן רוצות להציג את עצמכן בצורה ראויה ומכובדת, ולפיכך החשיבה שמאחורי סגנון הלבוש צריכה להיות מוכפלת.

אפשר לומר שאם תחליטו לבדוק באינטרנט לגבי האופציות השונות שעומדות בפניכן, אתן תוכלו לראות שהן רבות למדי, והרי שכל שעליכם לעשות זה לשים לב שאתן חושבות ברצינות על מה שאתן לובשות. אם אתן רוצות להחליט בעצמכן, וללא סטייליסטית, אז יהיה כדאי לכן לפחות לקחת השראה מבלוגים בתחום, שיוכלו להעניק לכן רעיונות.

סטייליסטית אישית

לאחר שתחשפו את עצמכן למגוון רעיונות, יהיה לכן יותר קל להחליט מה הכי מתאים לכן, כך שאתן לא תצטרכו לבזבז את הזמן שלכן על יותר מידי לבטים וחוסר וודאות. זה ללא ספק יעשה לכן סדר בעניינים ויאפשר לכם לדעת איך להתלבש.

התאמה בין הלבוש לסוג הקריירה

חשוב לוודא שאתם בוחרים להתאים בין סגנון הלבוש שלכן לסוג הקריירה שלכן. ישנם מקרים של מקצועות עם סגנונות לבוש ייחודיים, כך שזה בוודאי משהו שאתן צריכות לחשוב עליו אם אתן רוצות להופיע בכל יום בשיא שלכן ולדעת שאתן באמת בוחרים להשקיע בלבוש שלכן ולהפיק את המרב. הלבוש שלכן משדר כלפי חוץ כיצד אתן מרגישות ואיך שאתן תופסות את עצמכן כלפי חוץ וכלפי פנים.

Share this post

גלילה לראש העמוד