תכשיט מתנה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

תכשיטי דנון: מתנות קסומות לסוף השנה

סוף השנה מתקרבת לה, ובסוף יוני המוני תלמידים וילדי גנים יעברו מן המסגרת של הגנים אל קייטנות והזמן הזה של חופשת הקיץ ארוכה.לקראת תום השנה הזו הורים רבים מחפשים אחר הדרך הכי טובה אשר איתה הם יכולים לפרגן את צוות בית הספר והגן ולהודות על כל המאמץ של חינוך הילדים שזה דבר שמאוד לא ברור מאליו.

רכישה של מתנות לסוף שנה היא מנהג מאוד מכבד שאיתו כל ההורים תומכים ומעודדים את הצוותים הללו בכל מסגרת שבה הם נמצאים, כאשר מסגרת חינוכית היא מאוד מורכבת ומאוד מתישה. מתנה של סוף שנה היא כזו שיכולה להמתיק את המאמץ ולהכניס בצורה נעימה את כולם אל הקיץ החם.

תכשיט מתנה

לא רוכשים תווי שי

כמו בכל סוף של שנה עולה לה ההתלבטות של ההורים יחד עם הוועד לגבי סוג המתנה שאותה הכי יהיה ראוי לרכוש בתור שי לצוות של בית הספר או זה של הגן. בעוד שיש כאלה אשר רוכשים תווי שי, רבים אחרים טורחים עם רכישה של מתנה עצמה כדי שזו תרגיש הרבה יותר אישית ולא כזו אשר מגיעה בתור מעטפה עם ברכה גנרית שחוזרת על עצמה.

עצם ההשקעה בזמן של הליכה אל עבר חנות מועדפת, ששם יש מבחר של פריטים שיכולים להקסים כל אישה היא כבר סוג של השקעה ראויה ונעימה.

המתנה הכי עדיפה

רכישה של תכשיטים מעוצבים היא כזו שעושה נעים לכל אשת חינוך שאוהבת לקשט את עצמה, וכמעט אין אישה כזו אשר לא תשמח לקבל תכשיטים בתור מתנה של סוף שנה. בייחוד כאשר מדובר בחנות של תכשיטים בה כל התכשיטים הם כאלה אשר עשויים בעבודת יד, וכאלה שלא רואים בכל מקום ומביאים סוג של ייחודיות בכל עיצוב שבו בוחרים בתור המתנה.

מכיוון שיש מבחר רחב של טבעות, עגילים, שרשראות וצמידים, הרכישה של מתנה לסוף השנה היא בחירה מאוד מהנה שאותה יכולים לעשות עם כל סוג של תקציב, גם כזה אשר מאוד צנוע וגם כזה שהוא ממש נדיב. עדיין מדובר במתנה מנצחת, כל עוד זה תכשיט.

Share this post

גלילה לראש העמוד