ניתוח פלסטי למתיחת פנים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ניתוח פלסטי למתיחת פנים בהרדמה מקומית

הפנים שלנו הם הדבר הראשון שאנשים מסתכלים עליו ואין זה משנה אם מדובר על אדם שאותו אנו פוגשים בפעם הראשונה או אדם שאנו מכירים במשך שנים ארוכות. הפנים הם כה חשובים לאופן בו אנשים תופסים אותנו ולאופן בו אנשים חווים דעה עלינו. ניתן לומר בפה מלא כי ככל שהפנים שלנו יהיו יותר יפות ויותר מרשימות כך יחוו עלינו דעה יותר טובה וכך יתרשמו מאתנו יותר. על כן אין להתפלא כי נשים וגברים רבים המגיעים לגילאי הארבעים, חמישים ושישים מבואסים מאוד ממצה בפנים שלהם ומכך שהפנים שלהם מלאות קמטים. קמטים משפיעים על מצב הפנים שלנו בצורה חמורה וגורמים בין היתר לירידה במצב רוח. אז מה עושים? כיצד פותרים את הבעיה? מבצעים ניתוח פלסטי למתיחת פנים בהרדמה מקומית. ניתוח זה הוא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לבצע בכדי להעלים את הקמטים ולאחריו הפנים שלכם יהיו חלקות ויפהפיות.

ניתוח פלסטי למתיחת פנים

האם מדובר בניתוח מסוכן?

ניתוח פלסטי למתיחת פנים בהרדמה מקומית הוא דבר נפלא המהווה חידוש אמתי בעולם הרפואה. לא עוד ניתוחים המחייבים הרדמה מלאה וכוללים התאוששות והחלמה רבים אלא ניתוח עם הרדמה מקומית דבר המהווה יתרון עצום. עליכם לדעת כי מדובר בניתוח בטוח לחלוטין וכי אתם לא צריכים לחשוש לעשות אותו כל עוד הוא מבוצע על ידי רופא פלסטי מומחה. אמנם בכל ניתוח קיימים סיכונים ועליכם להיות מודעים לסיכונים אלו. אך ניתן לומר כי באופן יחסי מתיחת פנים בהרדמה מקומית היא ניתוח בטוח מאוד וכי הסיכון בו הוא מאוד נמוך. קבלו עוד פרטים מהרופא הפלסטי שלכם על הניתוח וכך תקבלו את התמונה המלאה עליו.

האם צריך את שיתוף הפעולה מצד המטופל בניתוח?

עליכם לדעת כי חלק מניתוחי מתיחת הפנים בהרדמה מקומית נעשה שימוש במים כחומר המותח. בניתוחים אלה על המנותחת או המנותח לשתף פעולה עם הרופא בכדי להבטיח כי הניתוח יהיה מושלם. כך לדוגמא הרופא יכול לבקש מהמנותחת לחייך באמצע הניתוח או לסגור את העיניים וזאת בכדי שהמתיחה תהיה מושלמת.

Share this post

גלילה לראש העמוד