קניית רכב משפחתי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קניית רכב משפחתי חדש

החלטת שנמאס לך מהרכב הישן שלך כי אתה מבקר יותר מידי במוסך בחודשים האחרונים? אם כך, בהחלט אפשר להבין אותך, כי מי מאיתנו רוצה לראות שהוא משקיע בטיפולי הרכב את כל המשכורת החודשית שלו? אומנם זה נכון שרכב זו תמיד הוצאה כלכלית, אך האם לא הגיע הזמן להקטין את ההוצאה הזאת לסכום חודשי שאפשרי לעמוד בו? בהחלט ניתן לעשות זאת ויכול להיות שכל מה שאתה צריך זה פשוט להחליף את הרכב. זה לא משנה אם תחליט לקנות עכשיו טויוטה אייגו יד שניה או שתעדיף לקנות מכונית חדשה מסוכנות הרכב, כי מה שבטוח זה שיחסית לרכב הישן שלך זה יהיה שדרוג נעים וכלכלי.

האם יש יתרונות בקניית רכב משומש?

בהחלט כן, והראשון שבהם זו כמובן העלות. אין שום סיבה שבגללה אתה צריך לשלם מחיר מופקע על הרכב החדש שאתה קונה, ואם תבחר באופציה של טויוטה אייגו יד שניה תוכל לחסוך לא מעט. שנית, הרכבים המשומשים יכולים גם להגיע במצב טוב במיוחד, כי השאלה היחידה היא ממי קונים אותם. אומנם זה נכון שיכול להיות לך מזל ותוכלו לקנות רכב משומש ששמור במצב מצוין מאדם פרטי, אך כדאי לדעת שהיום זו לא האופציה היחידה. הרבה סוכנויות רכב מציעות גם את האפשרות של מכוניות משומשות וכדאי לבחון זאת, כי אם קונים רכב יד שנייה מסוכנות אפשר ליהנות מכמה יתרונות חשובים, כמו:

  • הקנייה בטוחה יותר
  • הרכב עבר את כל הטיפולים הנדרשים
  • ניתן לפרוס כך התשלום למספר רב של תשלומים
  • לרוב הרכבים מגיעים עם אחריות

אומנם זה נכון שלרוב בקנייה מסוכנות הרכב, אפילו של רכב משומש, תשלם קצת יותר, אך זה גם ייתן לך הרבה יותר שקט נפשי ולכן שווה לבדוק את האפשרות הזאת.

Share this post

גלילה לראש העמוד