משרד שידוכים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

משרד שידוכים

מספרים שאנחנו חיים בעידן בו הרומנטיקה מתה. כבר לא כותבים שירי אהבה כמו פעם, אין סרטי אהבה בלתי נשכחים יותר, גם הספרים הרומנטיים נעלמו מהמדפים. כל אלה בסך כל מראה לתמונה שבחוץ, יש מי שיטען שהמציאות היא צינית, קרה ומנוכרת, אחרים יטענו שאנשים כבר לא מחפשים רומנטיקה ועבור חלק מהם זוגיות היא אופציה ולא מטרה, גם אחרי שהם משיגים אותה הם לא ממהרים להיתלות בה.

אך האמת שיש לא מעט אנשים רומנטיים והם מחפשים אהבה וקשר לכל החיים. הבעיה היא, שהיום זה לא קל למצוא את הצד השני. יש מי שמחפש דרך האינטרנט, אך זה לא תמיד מצליח, לא כל אחד אוהב את השיטה הזאת ולא כולם מסתדרים איתה. מאחר וזה קשה להתחיל עם בחור או בחורה באופן ישיר, אז רבים בוחרים באופציה אחרת, היא אומנם נחשבת "ישנה" אך היא בהחלט אופטימאלית. משרד שידוכים.

משרד שידוכים

לפני עידן האינטרנט, אתרי ההיכרויות ורשתות חברתיות, אחת השיטות הנפוצות ביותר למציאת שידוך, בעיקר בקרב אנשים שהתייאשו לחפש זוגיות בשיטה הישירה, היתה דרך משרד שידוכים. הרעיון היה מאוד פשוט. היה אפשר להירשם במשרד, להסביר מה בדיוק מחפשים מבחינת מאפיינים שונים, המשרד היה בוחן את מי הוא יכול להציע וכך שני הצדדים היו נפגשים. בתקווה שהמפגש הראשון יוביל לשני ומשם הלאה.

גם היום יש ביקוש לא קטן למשרדי שידוכים, בניגוד למה שרבים מאיתנו בוודאי חושבים. ראשית, קיים ביקוש בקרב אנשים מבוגרים, כאלה שחיים בגפם מסיבות שונות, הרי שהם בוחרים להשתמש במשרד שידוכים בשביל למצוא זוגיות, שנית, גם צעירים רבים בוחרים להשתמש במשרדי שידוכים שונים, בין אם מדובר בצעירים שלא מאמינים בכוחו של האינטרנט או לא רוצים להיעזר בו, צעירים ביישנים שמרגישים אי נוחות להיפתח במקומות אחרים וכמובן צעירים שמגיעים ממשפחות שמרניות, אז הם מעדיפים את השיטה הזאת אשר נחשבת קלאסית.

חשוב להבהיר, כמו בכל מקרה אחר, גם במקרה של משרד שידוכים אין כאן הבטחה במאה אחוז להצלחה, אך זו בהחלט יכולה להיות אופציה לזוגיות מוצלחת.

Share this post

גלילה לראש העמוד