משלוחי פרחים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

משלוחי פרחים – לעשות את זה בצורה נכונה

אין הרבה דבירם שאנשים אוהבים לקבל, ככה סתם באמצע היום, יותר מפרחים. זו ללא ספק המתנה האולטימטיבית. בין אם אנחנו מקבלים אותה ליום הולדת, יום נישואים, מתנה לרגל קידום בעבודה או כל אירוע אחר. אנחנו אוהבים לקבל את המתנה הזאת כי היא מריחה טוב, היא נעימה למראה, היא מסמלת שמישהו חשב עלינו. צריך לומר שהיא גם לא מתנה יקרה מדי שצריך להשקיע הרבה כסף וגם לא צריך להשקיע בה הרבה זמן. בטח לא היום, כשיש אפשרות לבצע משלוחי פרחים דרך האינטרנט או הסלולר.

הימים בהם היינו מתקשרים לחנות ומבצעים משלוח פרחים כמעט וחלפו. היום אנחנו יכולים להיכנס לאתר אינטרנט או לאפליקציה ולעשות משלוח פרחים מהחנות לכל מקום אליו מבוצעים משלוחים. אנחנו רק צריכים לציין אילו פרחים אנחנו רוצים שיכללו במשלוח, מה בדיוק אנחנו רוצים שיהיה כתוב בכרטיס הברכה ומתי אנחנו רוצים שהמשלוח יגיע אל יעדו.

משלוחי פרחים

משלוחי פרחים מתבצעים כאמור בדרך מאוד קלה היום ובאופן לא מפתיע, הם מתבצעים לכל מקום. כלומר, אנחנו יכולים לשלוח את הפרחים לבתי מגורים, בתי עסק, ואפילו למקומות ייחודים, דוגמא, אנחנו יכולים לבצע משלוח פרחים לבית מלון, ספא, חדר בבית חולים או כל מקום אחר בו נמצאים יקרינו ואהובינו אשר אנחנו רוצים שיקבלו מתנה זר מתנה.

צריך לומר, אנחנו יכולים לשלוח זרי פרחים מוכנים כפי שהחנות מציעה לנו, אנחנו יכולים גם לשלוח זרי פרחים אשר הכנו בעצמנו, כלומר כאלה שהסברנו לצוות בחנות כיצד אנחנו רוצים שהם יכינו אותם. עם אילו פרחים והאם להוסיף לזר תוספות שונות.

חשוב להדגיש כאן שתי נקודות, הראשונה, מוטב לשלוח זר פרחים שיכול להחזיק מעמד זמן רב, כלומר לא זר שתוך מספר ימים הפרחים שלו ינבלו וייהרסו. נקודה שנייה, אם אנחנו מבצעים משלוח של זר פרחים, מוטב שיהיה זה זר שאנחנו בטוחים שהאדם אשר אמור לקבל אותו לא אלרגי לשום פרח שנמצא בתוכו, כך אנחנו לא נהפוך את המתנה המיוחדת שאנחנו שולחים לו לסיוט לא קטן שהוא עלול לסבול ממנו.

Share this post

גלילה לראש העמוד