פלאג אנאלי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פלאג אנאלי רוטט – כל מה שצריך לדעת

אם אתם רוצים ליהנות מגירוי אחורי של פי הטבעת ולחוות עונג מושלם בעת יחסי מין וגם מחוצה להם – חשוב שתדעו כי באמצעות פלאג אנאלי ניתן ליהנות מעינוג ואורגזמות נפלאות וזאת באמצעות מציאת נקודת הגי' באמצעות פלאג אנאלי רוטט. אבל מה זה הפלאגים האלה ואיזה סוגים ישנם? כל המידע המרטיט בהמשך.

מה זה פלאג אנאלי

אביזר מין מסוג זה משמש רבים להנאה אחורית תוך איתור נקודת הג'י שנמצאת אצל גברים באזור פי הטבעת. את הפלאג מחדירים לפי הטבעת בזמן עינוג עצמי ובזמן קיום יחסי מין כאשר הפלאג מעניק חוויה בשל הרטט המפעל בו.

הפלאג האנאלי שאורכו הממוצע נע עד אורך של 14 סנטימטרים עשוי סיליקון והוא מעניק רטט בעוצמה מרבית שמסייע להרחיב את האזור האנאלי לקבלת חוויה סקסית במיוחד.

פלאג אנאלי

הפלאג מתאים למי שנהנה מחדירה האנאלית וגם למי שרוצה להתכונן לסקס אנאלי וגם מאביזר מין אנאלי המעביר את חווית הסקס עם עומק חדירה של 10 סנטימטרים.

כיום ישנם פלאגים בעיצוב מדהים עם מגע רך של סיליקון איכותי כאשר בין הסוגים השונים ניתן למצוא ביצי רטט להחדרה קלה של פלאגים כמו גם להוצאה קלה, פלאג אנאלי בצורה של איבר מין זכרי, ויברטור אנאלי, ויברטור פנינים ועוד.

כאשר אתם רוכשים פלאג אנאלי שימו לב כי מדובר ברכישה מחנות אינטרנטית אשר מציעה פלאגים בעיצוב מתאים וכי הם בעלי מגע רך ונעים של סיליקון איכותי. רכשו רק פלאג  היגייני במיוחד וקל לניקוי. רוטט ומעניק תחושה מדהימה ברקטום.

אז כיצד מתחילים?

אם אתם רוצים לבדוק את גבולות העונג שלכם, דעו כי באמצעות מוצרים אנאליים ניתן לעשות זאת ובגדול. בחרו בפלאג אנאלי המתאים לצרכים שלכם ועשו זאת תוך בחירה בפלאג מעולה בגודל מתאים וכזה שנחשב איכותי תוך קבלתו במשלוח דיסקרטי.

 

 

Share this post

גלילה לראש העמוד