החלפת צילינדר
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

החלפת צילינדר

יותר ויותר ישראלים נחשפים לתופעה המצערת שהפכה כבר למכת מדינה – תופעת "הפריצות השקטות". גם אנשי משטרה יודעים לספר על עלייה משמעותית בפריצות השקטות לבתים. פריצה שקטה היא פריצה דרך הצילינדר ולא באמצעות עיקום/שבירת הדלת או דרך החלון.

החלפת צילינדר

בישראל קל מאוד לבצע פריצה שקטה ולא סתם. מרבית הצילינדרים בארץ מיוצרים באותה טכנולוגיה מיושנת וגלמי המפתחות שלהם נסחרים בצורה חופשית. גם אם מבטיחים לכם ומספרים לכם סיפורים שאת המפתח שלכם ניתן לשכפל רק עם "כרטיס", בפועל, מאחר ויש גלמים מסתובבים בשוק, ניתן לבצע העתקה גם ללא הכרטיס, באמצעות מכונה ידנית פשוטה.

לכן, מה שמומלץ לעשות כדי לא ליפול בסטטיסטיקה של הפריצות, זה לבצע החלפת צילינדר בדלת שלכם לצילינדר של חברת אווה.

החלפת צילינדר לאווה תפתור לכם הרבה כאבי ראש

אווה היא ענקית מערכות נעילה אוסטרית, שהמומחיות שלה הוא ביצור צילינדרים עם הגנות ייחודיות נגד פריצה שקטה. כשאנו מדברים על העתקות פיראטיות וגלמים שמסתובבים חופשי בין מנעולנים ובין מדינות, מדיניות שכפול המפתחות של חברת אווה בישראל שונה לחלוטין. בדיוק כמו באירופה, אין סחר של גלמי מפתחות של חלק מהצילינדרים של אווה, ושכפול המפתחות מתבצע אך ורק בחברה,מה שמגן עליכם משמעותית מהעתקה פיראטית. אם אחרי החלפת צילינדר לאווה אתם זקוקים למפתח נוסף, כל שעליכם לעשות הוא לגשת למנעולן חבר "הנבחרת של אווה" עם כרטיס השכפול בלבד, הוא יעביר את פרטי הכרטיס שלכם למטה החברה, שכפול המפתח יתבצע אך ורק בחברה ולאחר עד שלושה ימי עסקים יחכה לכם מפתח סגור באריזה הרמטית אצל המנעולן. כך תהיו בטוחים שאף אחד לא קיבל גישה למפתח שלכם ללא ידיעתכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד