אביזרי מין לזוגות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אביזרי מין – לא רק לאמיצים

 

נושא מין לרוב הוא נושא שאנשים לא מרגישים בנוח לדבר עליו עם אנשים אחרים או להתייעץ על דברים הקשורים לו. לפעמים בין זוג עם שנים רבות ביחד, זוגות נשואים או אפילו כאלה המקיימים יחסי מין מידי פעם, אביזרי מין משרתים זוגות רבים בפלפול היחסים, הגברת התחושה משני הצדדים, העניין, הורדת המתח ואפילו מספק פתרונות לזוגות המקיימים יחסי מין ללא חשק או אפילו כלל לא. בחנויות השונות של אביזרי מין מוצעים אביזרים גם לנשים וגם לגברים, בצורות שונות, בצבעים שונים, בדרכי סיפוק שונים וכמובן, פלפול היחסים והרגשה מוגברת לסיפוק הסופי.

סוגי אביזרי המין

בשנים האחרונות זוגות רבים מתעניינים ביחסי מין מעט "חריפים" יותר, שיספקו להם חיי מין מרתקים, מעניינים, נעימים ואולי אפילו לפתרון הבעיה הקיימת במערכת היחסים שלהם. בשל הדרישה הרבה התפתחו אביזרי המין לצורות שונות, צבעים שונים, רטט שונה ובגימיקים מצחיקים. אביזרי מין בחנויות הסקס יכולות להיות הויברטור המוכר והנפוץ להגברת ההנאה האישית של אישה ומכיל רטט במצבים שונים, מבצע שתי פעולות שהן גירוי פנימי של הנרתיק וגירוי חיצוני של הדגדגן. אביזרי מין המיועדים לזוגות כמו טבעת רטט המתלבשת על הגבר ומספקת גירוי רב לאישה בעת החדירה, דילדו, ביצת רטט, אזיקים, סטראפ און לגבר ואפילו נדנדת סקס.

אביזרי מין – לא רק לאמיצים

אפילו כשנושא המין הוא מעט פרטי, לא נוח לעלות אותו כנושא שיחה, אביזרי מין מספקים לא רק לאמיצים את האפשרות לגרות את האישה או את הגבר בצורה מפנקת ומעניינת והדבר לא צריך לתת הרגשה אי נוחה. הקנייה בחנויות אלו היא דיסקרטית לגמרי ויכולה להתבצע גם בקנייה מאתר האינטרנט ושליחה בדואר, אך לא צריך להתבייש בכלל. אביזרי המין מקנים את הביטחון העצמי, את ההנאה של שני האנשים בדרך הנכונה ביותר, מספקת תשוקה רבה בין השניים ויכולה להתאים לכל זוג, גם לפחות אמיצים שבנינו.

אנשים רבים אולי נלחצים ומרגישים לא בנוח כשנושא אביזרי מין עולה על פרק השיחה אך הדבר כלל ולא בכלל מבייש או צריך להרגיש לא בנוח. אביזרי מין מיועדים לאנשים הרוצים לפלפל את מערכת היחסים שלהם בקיום יחסי מין עם אביזרים חיצוניים שבעזרת הרטט, הצורה, הצבע, יכולים לגרום לתשוקה, הגברת החשק, הגברת ההנאה והעניין שביחסי מין. אביזרי מין מיועדים לא רק לאמיצים אלא לכאלה שרוצים לגרום לנשיהם את ההנאה הרבה ביותר או רוצים בכך לפתור את הבעיות כמו אי עניין או אי חשק ביחסי המין הקיימים.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד