אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ריצוף שמחמם את הבית

בכל בית בעולם קיימת רצפה אשר מהווה חוצץ בין מה שקורה מחוץ לבית לבין מה שמתרחש בתוכו. תפקידה של הרצפה פרקטי לחלוטין ולמעשה כל מה שמצפים ממנה הוא שהיא תהיה יציבה, ישרה ונקיה. עם זאת, ניתן לייחס לרצפה תפקיד נוסף וחשוב שקשור לאווירה והתחושה שהיא מוסיפה לבית. כמו שניתן לצבוע את קירות הבית בצבעים שונים או להדביק טפטים, כך אפשר גם לצייד את הבית במרצפות מיוחדות ומקוריות שיכניסו אור, רגש ושמחה אל הבית. ישנו מגוון רחב מאוד של אריחים אשר אפשר לרצף בעזרתם את הבית, ביניהם אריחי בטון, קרמיקה, פורצלן וגם אריחים מצוירים.

אריחי בטון מצוירים של ענבל ריצוף מצויר

לא מפסיקים להביט ברצפה

הנחת אריחי בטון מצוירים היא אחת השיטות המומלצות על מנת להכניס לבית חום, אור ושמחה. ניתן לבחור בסוגים שונים של אריחים ולהתאים אותם בדיוק למה שדמיינתם. כיוון שמדובר באריחים שעשויים מבטון ניתן להבין שהם יציבים וחזקים ולא זקוקים לתחזוקה מיוחדת. אפשר לבחור בקונספט הרצוי לנו וגם לשלב קונספטים שונים בחדרים שונים .

כדאי לפנות רק לחברה מקצועית אשר מבינה בחיפויים שונים ויש לה את הניסיון הדרוש על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. עבודת הריצוף היא משימה אשר דורשת מיומנות רבה ולא כל אחד מסוגל לבצע אותה. חשוב לבדוק שהחברה אליה פניתם מחזיקה בצוות מנוסה שכבר ביצע עבודות כאלו בעבר.

מי מכין את האריחים?

במקרים רבים מדובר על עבודת יד אשר מתבצעת על ידי אמנים שונים. אריחים מצוירים תמיד יהיה מקוריים שכן הם שונים האחד מן השני. הפרטים הקטנים הם הדבר העיקרי ולכם כל מי שמעוניין עצב את ביתו באופן ושלם מוזמן לברר ולראות במו עיניו כמה אור וחום מכניסים האריחים לבית.

המשחק של אור וצל יכול ההפוך את הבית שלכם לחגיגה של ממש. ניתן לבחור את האריחים המתאימים ולפזר אותם על פי רצונכם ברחבי הבית. האריחים יכולים גם לתחום שטחים שונים בבית כמו למשל גוון אחד שולט בחדר האמבטיה ואריחים בצבי אחר בסלון. מומלץ להגיע אל חנויות המפעל ולהתרשם מן ההיצע הגדול שקיים.

 

 

 

 

Share this post

גלילה לראש העמוד