עיצוב לחיים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מה חשוב לדעת על עיצוב לחיים

לא מעט נשים וגברים שוקלים לבצע עיצוב לחיים. לרוב בגיל מסוים ניתן לראות צניחה מסוימת של הלחיים, דבר המעניק לפנים מראה עייף ומבוגר יותר. כמו כן, התופעה ידועה בקרב אנשים שחוו ירידה דרסטית במשקל הגוף, כתוצאה מדיאטה קיצונית או מחלה כלשהי. הדבר מתרחש בשל נסיגה של עצמות הפנים ושינוי בכמות או בפיזור של השומן התת עורי בפנים. כתוצאה מכך נוצרים שקעים באזור הפנים, אשר עלולים לגרום למראה פנים עייף וחולה או לתחושה כללית פחות טובה. חשוב לזכור כי כמעט כל דבר ניתן לתקן ולסדר, ולכן אין טעם להיכנס לתחושות של ייאוש או דיכאון. היום ניתן בעזרת טיפול פשוט ובטיחותי לעצב מחדש את הלחיים, למלא אותן ולהחזיר את מראה הפנים הצעיר והבריא שהתרגלתם לראות במראה.

עיצוב לחיים

עיצוב לחיים – כל מה שנמצא על הסקאלה בין הרמת לחיים, הדגשת לחיים ומילוי לחיים

כאשר מדובר על עיצוב או מילוי הלחיים, מדובר למעשה על הרמה של עצמות הלחיים, הדגשה שלהן או החזרת הנפח שהיה להן פעם. מדובר על טיפול בטיחותי שאינו דורש החלמה ארוכה. זהו טיפול פשוט ומהיר שיכול לכלול מילוי של לחיים שקועות, הרמת עצמות הלחיים וכל דבר נוסף שיידרש על מנת לעצב את הלחיים המושלמות לכל לקוח או לכל לקוחה. לכל אחד יש את הפנים שלו, אשר נוטות להשתנות עם הגיל בצורה קצת שונה. חלק מהאנשים יוכלו להסתפק רק בהרמה או הדגשה של עצמות הלחיים שלהם, היות והדבר יעניק אפקט של מתיחה לכל עור הפנים. כתוצאה מכך, הפנים יראו צעירות ובריאות יותר, הלחיים מודגשות יותר ויתכן כי לא יהיה בכלל צורך במילוי של הלחיים. לעומת זאת, פציינטים אחרים יזדקקו בשלב השני למלא את הלחיים שלהם, על מנת להעניק לפנים מראה טבעי ובריא יותר. לכל לקוח ולכל לקוחה מותאם טיפול אישי, בהתאם לצרכים ולרצונות האישיים שלו.

לסיכום, עיצוב לחיים הינו טיפול בטיחותי ומתקדם, אשר מאפשר להחזיר לפנים את המראה הטבעי והצעיר שלהם. עם השנים ניתן לראות כי הלחיים שוקעות פנימה, דבר שניתן לתקן בקלות באמצעות הטיפול המתאים.

Share this post

גלילה לראש העמוד