מנעולן בכפר סבא
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מנעולן בכפר סבא

מעטות הפעמים שאנו באמת צופים מצבים כאלה או אחרים שעלולים ״לתפוס אותנו לא מוכנים״. הרי לא באמת אפשר לדעת אם מישהו מתכנן לחטוף את התיק האישי שלנו מידינו עם צרור המפתחות שלנו, אם הדלת שלנו ״מתכננת״ להיתקע ככה סתם ולהשאיר אותנו חצי יום בתוך או מחוץ לבית או שמא ״מתחשק״ למפתח להישבר בתוך המנעול….

אז מכיון שהחיים שלנו הם ההפך מצפויים, ודווקא בגלל שדברים כאלה קורים ללא מעט אנשים כל הזמן, טוב שיש בעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם. אם אתם גרים באזור כפר סבא והסביבה, וזקוקים לשירותיו של מנעולן בכפר סבא, הגעתם לעמוד הנכון. אם עברתם דירה ואתם זקוקים להחלפה של המנעול או הצילינדר, כי אין לכם מושג היכן ואצל מי מסתובבים המפתחות לדירה החדשה שלכם, אל תסתכנו, קראו למנעולן מקצועי בכפר סבא והסביבה.

אז מדוע כדאי לכם לבחור במנעולן בכפר סבא?

  • שירות מהיר – אנו מבינים שהזמן שלכם יקר מפז וכי אתם חייבים להגיע לעבודה, לאסוף את הילדים מהחוג או כי יש לכם פגישה חשובה ובדיוק עכשיו נתקעתם. אנו מתחייבים להגיע במינימום זמן ולתקן את התקלה על הצד הטוב ביותר או לסייע לכם בסיטואציה שבה אתם נמצאים.
  • הכשרה- כמנעולן שפועל בתחום כבר שנים רבות, עברתי ואני עדיין עובר הכשרות הקשורות לתחום. מנגנוני הנעילה משתכללים כל הזמן ולכן אני מקפיד להתקדם יד ביד לצד הטכנולוגיה, הן בשביל לספק לכם את האביזרים והציוד המתקדמים ביותר והן כדי להישאר מעודכן על הזמן, זאת כדי לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.
  • אחריות – אחד הדברים היותר חשובים כחלק בלתי נפרד מהבטיחות שלכם, זו אחריות. על כל מנעול, מפתח, דלת או צילינדר אתם מקבלים אחריות מלאה ובכל בעיה או תקלה, אנו נמצאים כאן בשבילכם.

בטיחות = אמינות

יש לא מעט אנשים הפועלים בתחום שינסו לנצל לטובתם את מצב החירום שבו אתם נמצאים. יטענו בפניכם כי ״מצבים של הרגע להרגע מחייבים אותם לגבות מחיר גבוה יותר״. אני מציג בפניכם תעודת אמינות שמראה לכם כי יש לכם על מי לסמוך. בכל זאת, הדלת שלכם היא האביזר שמגן עליכם וכך גם המנעול. כשאתם בוחרים בי, אתם מקבלים עבודה שמתבצעת ללא עיגולי פינות ופותרת את התקלה או הבעיה, על הצד הטוב ביותר, במינימום זמן, במחיר אחיד ובגימור מושלם.

Share this post

גלילה לראש העמוד