שמלת כלה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שמלות כלה כפריות בתפירה אישית או מוכנות?

שמלת כלה

לא כל אחת מעוניינת להתחתן בשמלה נוצצת ומפוארת. כלות רבות מתחברות דווקא לאווירת הכפר, לתחושת הפשטות ולעיצובים ייחודיים ומקוריים של שמלות כלה כפריות. חשוב לציין כי לא מדובר על שמלות לבנות בסיסיות המזכירות כותונת לילה, אלא על עיצובים בעלי השראה כפרית וטבעית יותר. היום ניתן למצוא מגוון עצום של דגמים שונים, המציעים גזרות שונות ועשויים מבדים ברמת איכות משתנה. כל כלה יכולה להתהדר בשמלת כלה כפרית וטבעית, בהתאם לטעם האישי שלה וכמובן בהתאם לתקציב. חשוב להבין כי ניתן למצוא שמלות כלה פשוטות יותר, לצד עיצובים מהממים העשויים בהתאמה אישית. כל אחת צריכה להחליט עם עצמה מה הכי מתאים לה, הן מבחינת תקציב והן מבחינת מראה.

שמלות כלה כפריות בתפירה אישית

לא מעט כלות ישמחו להראות טבעיות ונינוחות ביום החתונה שלהן, אך כדאי להבין כי המראה הטבעי דורש לא מעט השקעה. יש צורך לעצב את השיער בצורה מסוימת, לבחור באיפור מתאים וכמובן ללבוש את שמלת הכלה המיוחדת והמחמיאה ביותר. מה יכול להיות יותר מחמיא, מאשר שמלה אשר נתפרה לפי הזמנה אישית? יום החתונה נחשב ליום המיוחד והחשוב ביותר בחייה של כל אישה, ולכן כדאי להשקיע בו בשמלה שתשב על הגוף בצורה המושלמת ביותר. שמלה הנתפרת בתפירה אישית בהתאם לגוף של הלקוחה ובהתאם לגזרה שלה, תהיה ללא ספק השמלה היפה והמתאימה ביותר לאירוע. מצד שני, כדאי לקחת בחשבון כי מדובר על הוצאה כספית גבוהה יותר, מאשר רכישה של שמלת כלה מוכנה.

שמלות כלה כפריות מוכנות

מי שלא מעוניינת בהוצאה כספית גבוהה מידי, יכולה כמובן לבחור שמלת כלה מוכנה בעלת מראה כפרי. כל אחת יכולה לבחור את השמלה המחמיאה ביותר למבנה הגוף שלה, תוך התחשבות בגזרות השונות ובטעם האישי. שמלות אלו יהיו זולות יותר מאשר שמלות בתפירה אישית, ולא יצריכו הגעה תכופה לסלון הכלות לצורך מדידות והתאמות מרובות. מצד שני, שמלות אלו ישבו על הגוף קצת פחות טוב משמלה בהתאמה אישית, אך עדיין יבטיחו כלה מרוצה ומאושרת. ניתן כמובן לבצע שינויים ותיקונים בשמלות המוכנות, ובכך להתאים אותן לגוף ולאופי של הכלה.

Share this post

גלילה לראש העמוד