עיצוב תכשיטים 2017
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טרנדים בולטים בעיצוב תכשיטים

תכשיטים היו מאז ומעולם נחלתם של רבים, וזאת בעיקר בשל היוקרה שמשדר תכשיט יפה ומעוצב, ובשל הוספת אביזרים מעניינים לטוטאל לוק, וגם מכיוון שתכשיטים יפים מוסיפים צבע וחיות לא הופעה.

אבל מהם הטרנדים הבולטים בעיצוב תכשיטים בשנת 2107? השנה התכשיטים הופכים לרועשים יותר, עם אמירה, והם אישיים יותר ומעולים לשדרוג של  כל לבוש.

הטרנדים הבולטים בעיצוב תכשיטים

בשנת 2017 נראה טרנדים של צמידים עשויי שרשרת קלועה, טבעות אורבניות, תליונים עם חריטות או אותיות בעלות משמעות, שרשראות קולר שחזרו לאופנה ובגדול ואפילו 'גורמטים' שעשו קאמבק מטורף.

קצת יותר על התכשיטים הפופולאריים

  • צמידים משרשרת קלועה – בשנת 2017 תוכלו למצוא שלל צמידים עשויים משרשראות קלועות במראה מסיבי ושיקי. לצמידים נוספים בדרך כלל גם זוג מטבעות שעליהם ניתן להטביע אות משמעותית, (כאשר ניתן להוסיף לצמיד עוד ועוד אותיות), או שניתן לבחור צמידים עם חריטות של כתרים, אותיות, ואיורים שונים. צמידים אלה עשויים בדרך פליז בציפוי כסף והמראה הוא איכותי ויוקרתי.
  • שרשראות קולר – באגף השרשראות בולטות השנה שרשראות ארוכות עשויות פליז בציפוי כסף טהור. השרשראות קולר הן שרשראות צמודות צוואר בעיצובים שונים שמוסיפות המון להופעה, בעיקר כאשר הן משולבות עם שרשראות ארוכות יותר שבסופן תליון מעניין.
  • טבעות אורבניות – המראה האורבני, הלוא הוא מראה שיקי צבעוני וטרנדי: הפך למבוקש במיוחד בשנים האחרונות. בשל כך ניתן למצוא עיצובים של טבעות מדליקות שעוטפות את האצבע משני ציידיה, או טבעות שמתאימות לזרת למי שאוהב להתהדר בכמה וכמה טבעות על כף ידו. הצבעוניות היא ששולטת בטרנד הטבעות, תוך שילובים של מספר טבעות מעניינות על כף היד.
  • צמידים עם חריטות – צמידים עם משמעות הפכו לחלק בלתי נפרד מעולם המתנות האישיות והתכשיטים. בשנת 2017 ניתן לראות יותר ויותר צמידים משולבים אייקונים קטנים, צמידים עם חריטו,  וצמידים שמוסיפים אליהם אייקונים שונים כמו כתר, ירח, או אות עם משמעות ייחודית.

לסיכום, בשנה הזאת וכנראה בשנים הבאות, ישלטו בתחום התכשיטים תכשיטים גדולים יותר, מכסף, ובעלי משמעות נוספת לאדם שעונד אותם.

Share this post

גלילה לראש העמוד