אקווריום
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אקווריומים מעוצבים

אם אתם רוצים אקווריומים מעוצבים – הגעתם למקום הנכון!

אצלנו לא תקבלו את המוצר הרגיל, אלא איכות ברמה גבוהה ועיצוב בלתי מתפשר.

מי מאתנו  אינו רוצה להתאים את האקווריום שלו לעיצוב חלל החדר/המשרד? כל אחד מאתנו רוצה קו עיצובי שיכלול את כל פריטי הריהוט והציוד. אנחנו בחברת פנורמה יכולים לעזור לכם בבחירת אקווריום מעוצב שיתאים לכם ולעיצוב יתר החלל. אקווריומים מעוצבים מחייבים מן הסתם השקעת מחשבה זמן ומשאבים גדולים יותר מאשר לאקווריום רגיל. אין דפוס מסוים של אקווריום מעוצב. כל אקווריום נעשה על פי רצונו והזמנתו של הלקוח.

אקווריום

רוצים להתחדש? התקשרו אלינו היום!

אנחנו בחברה יכולים לפתור לכל לקוח שמחפש דרכים לחדש את האקווריום שלו ולרכוש אקווריונים מעוצבים ומציעים לכם לפגוש את נציגנו כדי לקבל דרכם את ההתרשמות על סוגי האקווריומים המעוצבים שאנחנו מייצרים במפעל שלנו. עם השנים נושא האקווריומים המעוצבים התרחב ולשם כך רכשנו מכשירים ומכונות ייעודיות. הכשרנו עובדים לעסוק בתחום העיצובי ושילבנו חומרי גלם מסוגים שונים באיכויות גבוהות כדי ליצור אקווריונים מעוצבים ברמה גבוהה.

מה אנחנו מציעים שאין למתחרים שלנו?

  • בנוסף לאקווריומים אנו בחברת פנורמה מציעים ללקוחות גם עזרים הקשורים בטיפוח דגני הנוי. אנחנו גם מציעים בצבעים שונים ובצורות שונות שולחנות עליהם יוצב האקווריום. הכל תחת קורת גג אחת ובאיכות הטובה ביותר שניתן למצוא בשוק המקומי.
  • אנחנו מזמינים את כל מי שמתעניין בתחום לבוא ולבקר אצלנו במפעל שנמצא באזור מרכז הארץ, לאחר תיאום מוקדם אנחנו מבטיחים לתת לכל אחד את תשומת הלב המרבית. כדי להתרשם מסוגי האקווריומים המעוצבים שאנחנו מייצרים במפעל אנו מציעים לכל אחד לבקר באתר האינטרנט שלנו בו ניתן לקבל את הרושם הראשוני.
  • הקמנו במפעל שלנו מחלקה מיוחדת לאקווריומים מעוצבים שהעובדים במחלקה עוסקים אך ורק בתחום והם בעלי המקצוע הטובים שיש בישראל. כל אחד שיש בדמיונו אקווריומים מעוצבים יכול לשתף אותנו ברעיון ואנחנו נעשה עבורו את העבודה אנחנו נעזור לו להגשים את החלום. נציגי פנורמה מגיעים לכל קצוות הארץ. טלפנו אלינו וקבעו מועד לפגישה. כל אחד יקבל מענה ואנחנו מבטיחים לעשות כל מה שאפשר שאתם תהיו מרוצים. אנשינו יגיעו לבית הלקוח ירכיבו את האקווריום במקומו ויעזבו את המקום רק לאחר שווידאו שהכול תקין ועומד על מקומו.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד