אקדח נרף
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אקדחי נרף – לא רק בפורים

 הרבה ילדים, ברובם בנים פשוט אוהבים לשחק בכל מה שקשור לעולם התחבורה.קרדיט לתמונה: אתר גאדג'טשופ.

 

הם ישבו לשחק עם מכונית שעות ויתחילו להקים מוסך תיקונים מאולתר עבור השיפוץ שלה והפיכתה לכלי תחבורה חדש לגמרי. תחום נוסף שילדים רבים אוהבים לשחק בו במיוחד בחג פורים, הינו האקדחים. רק תביאו להם אקדח NERF מקורי והם כבר יחגגו ביריות לכל עבר והפיכת כל הבית למטרה אחת גדולה לירי.

כל ילד אשר נכנס בפורים לחנות צעצועים גדושה בהמון של צעצועים לכל הגילאים מן המותגים המוכרים יותר והמוכרים פחות, תמיד ישמח לקבל משחק חדש ולהוסיף אותו אל האוסף שהולך ומתגבש לו בפינת הצעצועים בחדר.

מתנה שכל ילד רוצה

האקדחים של נרף הינם כאלה שנמכרים במידה רבה בכל רחבי העולם הודות לעיצוב שמושך את העין, הבטיחות שהם מקנים עבור כל משתמש והיכולות החדשניות שכל אקדח חדש שיוצא מהמפעל שלהם, מספק לילדים רבים.

זה לא משנה אם מדובר באקדח נרף או במקלעת של נרף, הנושא של הבטיחות הינו אחד החשובים בכל הנוגע לאקדחים אלו, כאשר כל חלק של האקדח מיוצר במטרה לספק הנאה ללא סכנה של חנק או סכנה מהכדורים עצמם אשר הינם עשויים מספוג רך ונעים למגע.

משחקים לילדים גדולים

לא רק ילדים קטנים אוהבים לשחק במשחקים כעיקרון מיועדים לילדים, ולכן ישנם ורסיות של צעצועים לילדים שקיבלו שדרוגים והפכו למתאימים לקהל יעד מבוגר יותר מבחינת גיל, אבל בהחלט כזה שבעל נשמה של ילד בכל הנוגע למשחקים.

באופן זה ניתן לראות משאיות, מכוניות מירוץ וטיסנים אשר מיועדים ליד מקצועית ועולים בהתאם, כאשר השימוש בכל אלה הינו בגדר תחביב ממכר ביותר ואנשים אשר רוכשים אקדח נרף שמגיע עד למרחק של 27 מטרים מוצאים ימים מיוחדים, בהם הם משחקים עם קבוצה שלמה של שחקני נשמה שפשוט לא מוותרים על הצעצוע שלהם.

משחקים מפתחים יכולות שונות אצל ילדים

רופאי התפתחות רבים יציינו עד כמה זה חשוב לתת לילדים לשחק במשחקים אשר יכולים לשפר את היכולות החברתיות כמו גם את היכולת לבצע פעילויות ששומרות על הכושר הגופני. שימוש במשחקי צעצוע אומנם נראים תמימים למראה, אך ביכולתם להפיק שעות רבות של הנאה אשר דרכה הילד רוכש חברים חדשים ומפתח את עולם הדמיון שלו. לשעת המשחק ישנה חשיבות מכרעת עבור התפתחות תקינה של כל ילד, לכן יש להקנות להם את הזמן והצעצועים עמם הם יכולים להעשיר את העולם הילדותי שלהם בדרכים חיוניות, ולא רק בחג פורים.

Share this post

גלילה לראש העמוד