עבודות גבס בשפלה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מה בודקים לפני שעושים עבודות גבס בשפלה?

קבלן עבודות גבס בשפלה
בדקו שקבלן עבודות הגבס עובד על פי תוכנית מסודרת

הגבס הוא חומר ממש לא יקר, אך למרות המחיר הנמוך שלו אנחנו מוצאים לו הרבה מאוד שימושים בבתים הכי יוקרתיים. כיום משתמשים בגבס ליצירת קירות, להנמכת תקרות, ליצירות נישות ומדפים ובקיצור, הרבה מאוד גבס נמצא היום בבית ובמיוחד כאשר מדובר בבית שרוצה את העיצוב היוקרתי והמיוחד.

למה משמשות עבודות גבס? פעם והיום

 

את הגבס הראשון הכרנו בכלל מהתחום הרפואי. הגבס שימש ועדיין משמש עד היום לקיבוע וחבישה של גפיים שנשברו. את הגבס הכרנו בעבר גם משיעורי היצירה והמלאכה בבית הספר. יצירות רבות נוצרו בעזרת הגבס אותו לשנו והכנו במו ידינו… ומה יש לנו היום? הגבס מככב היום בבתי הפאר ברבים מהבתים בישראל גם באולמות אירועים, בתי ספר ועוד. הפתרון של יצירת קיר במהירות ובקלות ושייראה ויתנהג ממש כמו קיר אבנים רגיל, זה רק מגבס.

עבודות גבס בשפלה – מה חשוב לבדוק?

 

לפני שאתם פונים אל איש מקצוע כדי שהוא יבצע עבורכם את עבודות הגבס, עליכם לבדוק מספר דברים:

  • לכו לראות עבודות קודמות של איש הגבס – בקשו מבעל המקצוע להראות לכם עבודות שונות שהוא עשה. אל תתביישו לבקר בבתי לקוחות שנהנים מעבודות הגבס ונסו להתרשם מהמראה, מהאיכות ומהסגנון. התבוננו האם מדובר בעבודה מהוקצעת עם גימור מושלם וכו'.
  • עיינו בקטלוגים – עולם העיצובים בגבס זהו עולם ענק שכולל אין סוף אפשרויות, ואם אתם רוצים לראות מה האפשרויות, הכי כדאי שתעיינו בקטלוגים המציעים עבודות גבס שונות היות שרק מהתבוננות רחבת הקף תוכלו להתרשם מכל האפשרויות הקיימות.
  • התעניינו אצל הלקוחות – אף אם ראיתם את העבודות של אותו איש גבס, חשוב להתעניין אצל הלקוחות האם הם היו מרוצים מהעבודה, האם היא מוכיחה את עצמה בשטח? האם העבודה נעשתה בצורה נקייה ואסתטית.
  • השוו מחירים – ברור שאנשי מקצוע שהם בעלי וותק בשוק ידרשו ממכם מחיר הרבה יותר גבוה על ביצוע העבודה ולא תמיד תהיה העבודה טובה יותר בגלל זה. להיפך, לעיתים אנשי המקצוע העמוסים בעבודה לא ישקיעו מספיק והתוצאות יהיו בהתאם. לכן, נסו להיות אלה הנותנים צ'אנס לעובדים חדשים בתחום, אך אל תהיו שפני ניסיון. עיינו בעבודת קודמות, בקשו אחריות על העבודה, ורק כך תוכלו ליהנות מעבודה טובה וגם במחיר נוח ומתאים לכיס.

Share this post

גלילה לראש העמוד