וטרינרים באשדוד
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

וטרינרים באשדוד

וטרינרים באשדוד

הטיפול בבעלי החיים אינו מסתכם בלדאוג שיהיה להם קערות מלאות באוכל ומים. בעלי חיים דורשים אהבה, תשומת לב ותחזוקה שוטפת ממש כמו ילדים. צריך לשחק אתם, להאכיל אותם, לחסן אותם, לטפל בהם כשהם חולים, לנקות להם שיניים אחת לכמה זמן, להתאים להם את המזון הנכון וכמובן עוד דברים נוספים אחרים.

החשיבות של וטרינר בחיינו

אנו מגדירים וטרינר כאדם שקודם כל אוהב חיות. אדם המציל חיים וכזה המשפר את איכות חייהם של בעלי החיים באמצעות טיפולו המסור. הוטרינר לומד במשך שנים ארוכות ווטרינר בעל ניסיון הנו משמעותי בחייו של כל משפחה המגדלת בעל חיים כלשהו. רוב בעלי החיים המטופלים אצל הוטרינר מטבע הדברים הם חתולים וכלבים. בעלי חיים אלו זקוקים בטיפול שוטף וכן טיפול חירום (שלא נדע) בעת הצורך. אלה תוכלו לקבל רק באמצעות הוטרינר הסמוך אליכם. הטיפול השוטף כולל זריקות חד פעמיות/שנתיות, טיפולים שונים, המלצות בנוגע למזון, התקנת שבב זיהוי ועוד.

גרים באשדוד ומחזיקים בעלי חיים?

אם אתם גרים באשדוד ומגדלים בעלי חיים ודאי תזדקקו לשירותיהם של וטרינרים באשדוד הקרובים אליכם ויכולים לספק לכם שירות שוטף או חירום. עד כה דיברנו על החשיבות של וטרינר באזורכם ואיננו רוצים להרחיק לכת עד עניינים דחופים כמו ניתוח דחוף, חנק או הרעלה הנדרשים בטיפול מידי לבעל החיים – אלא נדבר על דברים שוטפים ורגועים יותר.

מזון לכלבים בוגרים

טיפול בפרעושים וקרציות

כאשר מאמצים כלב חדש דבר ראשון צריך לעשות לו ניקיון מפרעושים וקרציות. ניתן לעשות זאת באופן עצמאי או לשלם לוטרינר שיספק את השירות. ניתן לתת לבעל החיים כדור נגד פרעושים שיחזיק בדרך כלל לחודש עד שלושה חודשים (תלוי בסוג הכדור). כדור זה לא ימנע את עליית הפרעושים על הכלב/חתול כאשר תסתובבו אתו בחוץ אולם הוא ימנע מהפרעושים לחיות על בעל החיים ולהתפשט. ישנם גם טיפולים ואביזרים שונים המסייעים בתהליך זה כמו קולר דוחה קרציות ועוד. כמובן שחשוב לקלח את בעל החיים בהתאם להמלצת הוטרינר.

חיסונים שונים

בהתאם לסוג בעל החיים ישנם חיסונים שונים אותם הוא חייב לעבור אחת לשנה או אחת לכמה שנים. חיסונים אלו הנם חיוניים לשמירה על בריאות בעל החיים וכן על בעליו. מכאן שחשוב לוודא עם הוטרינר מפעם לפעם על התאריך המיועד לחיסון הכלב ולא להשאירו ללא חיסון.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד