לשמור על הבית עם שואב אבק רובוטי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טיפים שיעזרו לכם לשמור על הבית עם שואב אבק רובוטי

לשמור על הבית עם שואב אבק רובוטי
חיות מחמד, כולם אוהבים ומתחברים אליהם, יחד עם כל הדברים הללו, מגיע שלב שצריך לנקות, להשיל את האבק או את שיער הפרווה ועוד כמה הפתעות לא כל כך נעימות. אז יש מחיר לגידול בעל חיים בבית? לא בהכרח, זה יכול להיות כיף ונעים אם אתם יודעים כיצד לתפעל נכון שואב אבק רובוטי עם לא מעט תשובות.

כפי שהבנתם, הבית מלוכלך, בעלי החיים שלכם עשו צרכים בכל מיני מקומות וההפתעות לא ממש נעימות. כדי שזה לא יקרה לכם ותמנעו את הניחוחות ואת הפרווה שנשרה בכל מקום, הרשו לנו להעניק לכם את הטיפים שינקו עבורכם את הבית באמצעות השואב הנכון.

טיפ מס' 1 לצד שואב אבק רובוטי השתמשו בגלגלת דביקה לבגדים

יש לכם ערימות של פרווה בכל מקום? הן מתגלגלות ברצפה ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? לצד שימוש או בחירה של שואב אבק רובוטי שימגר את זה, השתמשו גם בגלגלת דביקה לבגדים.

אפשר תשובה מורחבת?

בוודאי, הרעיון הוא שואב אבק רובוטי, הוא מגיע לכל מקום ועל ידי הפעלתו פעמיים או שלוש ביום, הפרווה תעלם גם ממקומות שהנגישות אליהם קשה יותר. זה חשוב ואף מומלץ להשתמש באותו שואב אבק רובוטי נוכח יכולתו לסלק גם נגעים אחרים כמו אבק, חול וכל דבר. חשוב ביותר לרוקן את מיכל האיסוף כל כמה ימים- זאת על מנת לשמר את השואב לטווח הארוך ולהעניק לו חיות ארוכה יותר. חלקו השני של הטיפ מתייחס לאותה הגלגלת דביקה. בניקיון הראשון, השתמשו בגלגלת שתסלק את גוש הפרווה שנשאר על הבגדים או בכל מקום אחר ורק אחר כך השתמשו בשואב לניקיון מלא.

טיפ מס' 2 הקצו פינה לבעלי החיים

כן שמעתם נכון, להקצות פינה לבעלי החיים שלכם, מקום ישיבה או מנוחה. אם הם ביקרו כבר בכל חלקי הבית, זה הזמן לקחת את שואב האבק ולהתנסות בו בזמן אמת. שואב אבק של ויטו מגיע לכל מקום שלא כמו שואב אבק שצורתו עגולה. עגול? מפספס נקודות של פרווה וסימני בעלי חיים, שואב אבק בעל זווית יכול גם יכול לבקר מתחת לספה או במקומות שבעלי החיים לבטח ישבו או מצאו פינה חמה.

אז מי אמר שאי אפשר לחיות באידיליה עם בעלי החיים? הכול תלוי בהקצת הניקיון ובבחירת המרחב הנכון בו תשלבו אתם יחד עם בעלי החיים החביבים.

זקוקים לטיפים נוספים? רוצים לדעת איך לבחור את השואב שישנה לכם את החיים בבית? בקרו באתר הבית שלנו והתרשמו מהגרסה שתשנה לכם את הניקיון.

Share this post

גלילה לראש העמוד