איטום גגות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מדוע חשוב לאטום את גג הבית בצורה מושלמת?

איטום גגות

בקניית בית חדש יש לא מעט פרטים שצריך לשים לב אליהם, כמו לדוגמה: האם הגג אטום כמו שצריך או לא. רוב האנשים שאינם מבינים בתחום הבנייה בטוחים שאם הם קנו בית מקבלן זה אוטומטית אומר שהכול בו תקין, אך בפועל זה לא תמיד כך. יש מקרים שבהם אם לא נבצע איטום גגות בצורה מקצועית ונכונה אנחנו עלולים לראות בסלון שלנו רטיבות ואפילו נזילות חמורות וזה קורה לצערנו גם בדירות חדשות. לכן בהחלט כדאי לכם לקחת בחשבון את השאלה האם גם בדירה החדשה שלכם צריך לעשות איטום מיוחד ויפה שעה אחת קודם. מעבר לשאלת הנזילות והרטיבות חשוב שהגגות יהיו אטומים בצורה מושלמת גם בגלל הטמפרטורות. כאשר גגות או חלונות לא אטומים לחלוטין חום הבית עלול לברוח מהר וזה כמובן דבר שעדיף להימנע ממנו.

בחירת אנשי המקצוע שלכם בתחום

בין אם אתם רוצים לעשות היום עבודות של איטום גגות ובין אם עליכם לבצע עבודות בניה אחרות ותיקונים כדאי שתבדקו אל מי אתם פונים. בתחום הזה, כמו בהרבה תחומים אחרים, יש לשים לב היטב שאתם מתקשרים אל מי שיש לו כמה שיותר ניסיון כי הניסיון הוא זה שעושה את ההבדל. בנוסף לכך, כדאי לכם לברר שאתם פונים אל אנשי מקצוע שמציעים:

  • שיטות עבודה שונות לאיטום הגג
  • אנשי מקצוע רציניים שבקיאים בתחום
  • זמן עבודה הגיוני ואחריות בעבודה

בנוסף לכך מומלץ לפנות רק אל חברות שעובדות כמובן עם כל האישורים שצריך כי רק כך תוכלו לדעת שאתם לא לוקחים סיכונים מיותרים.

כמה עולות עבודות איטום לגג?

לכל חברה שעוסקות בתחום הזה יש אפשרות לדרוש מכם מחירים אחרים ורק אתם תקבעו ממי נראה לכם הגיוני להזמין שירות. לכן חשוב לברר מראש מה המחירים, כי מה פתאום שתשלמו מחיר גבוה מידי? זה אומנם נכון שתעדיפו, כמו כל אחד אחר, להזמין את אנשי המקצוע הכי טובים שיש, אך האם זה באמת אומר שאתם צריכים גם להסכים לשלם סכום גבוה כל כך? לא בטוח. בתחום עבודות האיטום ניתן לראות תחרות לא קטנה בין אנשי מקצוע שונים ולכן כדאי לברר מחירים ולהשוות.

Share this post

גלילה לראש העמוד